طراحی سایت آموزشگاه و موسسات آموزشی در شیراز

طراحی سایت آموزشگاه و موسسات آموزشی در شیراز

با پیشرفت تکنولوژِی و رشد چشمگیر استفاده مردم از اینترنت،نحوه فرا گیری علم و دانش دیگر وابسته به حضور فرد در آموزشگاه نبوده و حتی اصلا نیاز قطعی برای داشتن آموزشگاه جهت ارایه هرگونه آموزشی نیست!امروزه هر کسب و کاری با توجه به نیاز خود استفاده های مختلفی از اینترنت میکنند.آموزشگاه ها و موسسات آموزشی میتوانند با سفارش طراحی سایت آموزشی استارت فعالیت در اینترنت را زده و شروع به جذب هر چه بیشتر مخاطب و دانش پذیر از فضای اینترنت کنند. حتی اگر موسسه آموزشی هم ندارید میتوانید شخصا یک وبسایت آموزشی داشته باشید و آموزش های خود را در قالب دوره های آموزشی و کلاس های آنلاین به صورت رایگان و با هزینه برگذار کنید.

قیمت طراحی سایت آموزشگاه و موسسات آموزشی در شیراز

پکیج پایـه

4,800,000 تومان

دارا بودن تمام امکانات پایه وبسایت آموزشی

 • معرفی آموزشگاه
 • امکان معرفی اساتید و دوره ها
 • اطلاع رسانی و بلاگ آموزشی
 • تحویل پروژه بین چهارده الی هجده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پکیج پیشرفته

7,800,000 تومان

دارا بودن تمام امکانات پکیج پایه

 • یافتن کلمات کلیدی و طراحی استراتژِی سئو
 • طراحی ویژه و اختصاصی سایت آموزشی
 • امکان فروش دوره و برگزاری دوره های آنلاین
 • تحویل پروژه هجده الی بییست و پنج روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

امکانات پایه و پیشرفته سایت موسسات آموزشی در شیراز

معرفی امکانات و خدمات آموزشی

فروش دوره های آموزشی

برنامه درسی و خط زمانی دوره

بانک سوال

پنل پیشرفته دانش پذیر

پنل مدیریتی پیشرفته

امکان ایجاد وبینار

ارزیابی خودکار آزمون

سیستم حسابداری پیشرفته

پشتیبانی آنلاین

درگاه پرداخت آنلاین

ارائه خدمات 24 ساعته

فروش جزوات آموزشی

مشاوره تخصصی

دسته بندی مطالب

بلاگ آموزشی حرفه ای

ویژگی های وبسایت آموزشی در شیراز

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو): امروزه وبسایتی که در همه دستگاه ها مانند تلفن های همراه، تبلت ها و نمایشگر های بزرگ به درستی نمایش داده شود، شامل موارد حائز اهمیت در طراحی سایت آموزشی و موسسات در شیراز طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) توسط شرکت طراحی و برندسازی کالر اِسپیس میباشد. به عبارتی ابعاد نمایشگر هر اندازه ای باشد، سایتی که توسط کالر اِسپیس طراحی میشود کاملا واکنشگرا یا ریسپانسیو است و نسبت ها به درستی نشان داده میشود .

طراحی اختصاصی صفحات: نکته مهم دیگری که در طراحی سایت آموزشگاه و موسسات آموزشی در شیراز اهمیت بالایی دارد، معرفی واضح خدمات و فعالیت های مجموعه است که انجام این کار با طراحی صفحات حرفه ای و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با ایجاد دسته بندی حرفه ای برای مطالب به راحتی هر چه تمام کاربر را به هدفش نزدیک کنید. اگر صفحاتی مانند صفحه درباره ما، دسته بندی آموزش ها، اخبار، مقالات و… حرفه ای طراحی شوند آموزش هایتان را به خوبی به مخاطبان معرفی میکند.

سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو: در صورتی که کدنویسی و طراحی سایت آمووزشگاه و موسسات آموزشی بر اساس استانداردهای سئو گوگل طراحی شود باعث میشود جایگاه مناسب و یرتری در موتورهای جستجو نسبت به رقبا پیدا کنید. کالر اِسپیس با استفاده از شناخت کاملی که از قواعد سئو دارد، سایت آموزشی شما را به بالاترین رتبه ها در موتور های جستجو میرساند. از این رو ویترین آموزش های شما بازدید کنندگان بیشتری را در برمیگیرد و افزایش دانش پذیر فوق العاده ای را تجریه میکنید.

عملکرد حرفه ای: یک وبسایت آموزشی حرفه ای نتیجه چینش مناسب زیر ساختی و بصری در کنار یکدیگر میباشد و به نحوی در وبسایت آموزشگاهی تعبیه شوند که باعث بهبود عملکرد سایت در سرعت بارگذاری و قابلیت توسعه وبسایت میباشد.از آنجایی که کالر اِسپیس فضای رقابتی دیجیتال را به خوبی میشناسد، با رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وبسایت خدماتی،تجربه کاربری حرفه ای را مطابق با تکنولوژی روز برایتان طراحی میکند.

طراحی سایت آموزشی در زمینه های مختلف

طراحی سایت مدارس

طراحی سایت آموزشگاه زبان

طراحی سایت آموزشگاه هنری

طراحی سایت آموزشگاه فنی

طراحی سایت آموزشگاه موسیقی

طراحی سایت آموزشگاه کنکور

طراحی سایت تدریس خصوصی

طراحی سایت مهدکودک

طراحی سایت آموزشگاه ورزشی

طراحی سایت دانشگاه

طراحی سایت آموزشی در شیراز

چرا باید یک وبسایت آموزشی داشته باشیم؟

به نقل قول از بیل گیتس(موسس ماکروسافت): اگر کسب و کار اینترنتی ندارید به این معنی است که کسبو کاری ندارید! شاید این جمله الان به نظرتان مسخره باشد اما مطمئن باشید که در آینده ای خیلی زود شاهد صحت این ماجرا خواهیم بود و میبینیم که بازار آنلاین جای بازار سنتی را میگیرد.با کمی تحقیق در اینترنت متوجه خواهید شد که رقبای شما در اینترنت با داشتن یک سایت آموزشی حرفه ای توانسته اند قسمت عمده ای از بازار آموزش را از آن خود کنند و دانش پذیران زیادی را در زمینه های مختلف آموزشی با برگزاری کلاس های آنلاین، فروش دوره های آموزشی و آموزش های رایگان جذب کنند.ای در حالی است که بسیاری از آنها حتی محیط فیزیکی ای برای فضای آموزشی ندارند و با همین وبسایت آموزشی خود توانسته اند اساتید مجرب را جذب کرده و آموزش های زیادی را بدون محدودیت جغرافیایی ارائه دهند. برای درک بهتری اهیمت این موضوع، در هر زمینه ای که فعالیت میکنید آموزش یکی از دروس خود را در اینترنت جستجو کنید و متوجه میشوید که رقبای شما خیلی زود تر اقدام به راه اندازی قسمت آنلاین آموزش های خود کرده اند و شاهد گسترش بازار و افزایش درامد چشمگیری هستند. پس شما هم برای این که از رقبا عقب نمانید و طعم شیرین درآمد اینترنتی را تجربه کنید هر چه زود تر اقدام به راه اندازی وبسایت آموزشی خود کنید و در این زمینه میتوانید روی کمک کارشناسان ما حساب کنید.

مزایای سایت داشتن وبسایت آموزشی یا آموزشگاهی

ارائه 24 ساعته آموزش ها

 • ارائه آموزش بدون محدودیت زمانی
 • ارائه آموزش بدون محدودیت مکانی
 • ورود به بازارهای بزرگ تر

شناخته شدن برند

 • افراد بیشتری شما را میبینند
 • پیشنهاد های عالی دریافت میکند
 • افزایش اعتبار و افزایش درآمد

مقرون به صرفه بودن سایت

 • بازدهی بیشتر نسبت به آموزش گاه فیزیکی
 • بهبود بازاریابی و افزایش درآمد
 • کاهش هزینه های جانبی

جمع آوری اطلاعات دانش جویان

 • امکان استفاده از ابزار های آنالیز
 • شناخت دانشجو و علایق دانشجو
 • امکان مشاهده و مقایسه آموزش ها

نحوه سفارش وبسایت آموزشی در شیراز

برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی سایت وبسایت آموزشی در شیراز میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از سفارش

8700 570 0936

صفحه واتساپ جهت برقراری ارتباط

8700 570 0936

ثبت سفارش طراحی سایت آموزشی

2218 675 0990

طراحی وبسایت موسسات آموزشی در شیراز

سوالات متدوال طراحی سایت آموزشی در شیراز

بعد از طراحی وب سایت موسسات آموزشی ، شرکت طراحی و برندسازی کالر اِسپیس تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد ؟

تیم کالراسپیس پس از طراحی و اجرای وب سایت آموزشی شما ، به مدت یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت شما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

کدام پکیج طراحی سایت آموزشی برای آموزشگاه من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین بسته را برای طراحی سایت آموزشی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت آموزشگاهی به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی های پنل ادمین به چه صورت است ؟

در طراحی سایت آموزشی اینترنتی توسط کالر اِسپیس، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

معرفی عملکرد های حرفه ای سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی در شیراز

هدایت تحصیلی نوآموز

آموزشگاه برنامه نویسی کد آکادمی، در طراحی سایت آموزشگاه و موسسه آموزشی خود، در صفحه اول، سکشنی را به هدایت تحصیلی اختصاص داده است:

این سکشن با این عنوان آغاز می شود که "به ما بگویید چرا می خواهید کدنویسی و برنامه نویسی را بیاموزید، تا ما به شما بگوییم بهتر است چه زبان برنامه نویسی را انتخاب کنید"
اگر هدفتان توسعه وب است بهتر است زبان های برنامه نویسی جاوا اسکریپت و اچ تی ام ال را بیاموزید.
اما اگر هدفتان برنامه نویسی و علوم رایانه است، بهتر است برنامه نویسی خط فرمان و پایتون را بیاموزید.
اگر هدفتان علوم داده است بهتر است پایتون و اس کیو ال را بیاموزید.
هدایت تحصیلی نوآموز به مسیر درست آموزش، از رسالت های یک وب سایت خوب موسسه آموزشگاهی است.

طراحی سایت آموزشی در شیراز

لندینگ پیج معرفی دوره آموزشی

آموزشگاه برنامه نویسی کورس ارا، در طراحی سایت آموزشگاه و موسسه آموزشی خود، در صفحه ای که یک کورس آموزشی را معرفی کرده است :

عنوان دوره آموزشی را در قالب فونتی درشت اورده است. هدف دوره آموزشی را در یک خط با فونت کوچکتر زیر آن شرح داده است. در قالب دکمه زرد رنگی امکان آغاز کردن دوره را بدست داده و در عین حال روی همان دکمه تاریخ آغاز دوره را قید کرده است.
تعداد کسانی که تا کنون این دوره را گذرانده اند آورده است که تاثیر مثبتی در جلب اعتماد کارآموز تازه آمده دارد. سپس در ادامه در قالب یک پاراگراف متن توضیح کاملی درباره این تخصص بدست داده است.
در قالب چهار آیتم آنچه شما در انتهای این دوره خواهید آموخت را آورده است. ویژگی های این دوره که صددرصد انلاین است، سطح اولیه مورد نیازش چیست و به چه زبانی تدریس می شود را آورده است.
در ادامه معرفی کامل دوره آموزشی، نظرات مثبت کسانی که قبلا دوره را گذرانده اند، سرفصل ها و مدرسین دوره را معرفی کرده است. و صفحه را با نمایش عکسی از مدرک صادره و پرسش و پاسخ های متداول درباره این دوره آموزشی خاتمه داده است.

طراحی سایت آموزشگاهی در شیراز

فروم گفتمان بین دانشجویان

موسسه آموزشی اردوی آزاد کدنویسی، در طراحی سایت موسسه اموزشی و آموزشگاهی خود، زیر سیستمی را به یک فروم گفتمان بین دانشجویان اختصاص داده است:

در این محیط، دانشجویان و علم آموزانی که در رشته های مختلف در حال آموزش در سایت و یا موسسه مذکور هستند، میتوانند در این فروم از یکدیگر سوال و جواب بپرسند، مشورت کنند و مطالب و تجربیاتشان را با هم به اشتراک بگذارند.
دسته بندی های فروم مشخص است و هر یک با رنگی از دیگر دسته های متمایز شده است.
آخرین پستی که کاربران در آن دسته گذاشته اند با عکس پروفایل همان فرد نمایش داده میشود که حس پر کاربره بودن و فعال بودن فوروم به انسان دست میدهد. با ورود به هر سته، تاپیک های فروم را میتوان دید، عکس پروفایل آخرین کاربران فعال را، تعداد فعالیت ها و پاسخ ها و مشاهدات را.
وجود چنین فروم هایی علاوه بر اینکه به ارتباط بهتر بین بچه ها کمک میکند منبع باکیفیتی از تولید محتوای آموزشی رایگان برای سایت هم هست.

طراحی سایت آموزشگاهی در شیراز

بخشی برای معلمین و مدرسین

موسسه آموزشی معروف آکادمی خان، در طراحی سایت آموزشگاه و موسسه آموزشی خود، صفحه ای را هم برای ارتباط برقرار کردن با معلمان و مدرسین تدارک دیده است:

در این صفحه که برای ورود به آن ابتدا معلم بایست لاگین کند، از وی می پرسد شما چه چیزی تدریس میکنید؟
سپس در دسته های ریاضیات، علوم و مهندسی، محاسبات و هنر و علوم انسانی، ستون هایی را درج کرده است و در هر یک عناوین دروس آن رشته را قرار داده است.
در ادامه و بعد از انتخاب آیتم ها توسط معلم، از او می خواهد که یک کورس نمونه 4 دقیقه ای در زمینه آنچه قبلا خودش گفته، ببیند تا با طرز تدریس و روش کار این سایت آشنا شود.
یک شخصیت مدادگونه، بخش به بخش سایت را به آقای معلم راهنمایی میکند.

طراحی سایت آموزشگاهی در شیراز

پرداخت کمسیون ثبت‌نام آنلاین

آموزشگاه اینترنتی ادکس، در طراحی سایت آموزشگاه و موسسه آموزشی خود، صفحه ای را به برنامه حق کمیسیون خود اختصاص داده است :

منظور از حق کمیسیون این است که آموزشگاه بابت هر ثبت نام آنلاینی که از طرف کسی یا سایتی به سایتش هدایت شده باشد، پورسانتی را به هدایت کننده می پردازد.
این صفحه با این عنوان شروع می شود که به برنامه حق کمیسیون ادکس بپیوندیدی تا زندگی افراد بیشتری را با آشنا کردن با خدمات ما، به سمت بهتر شدن تغییر دهید.
سپس در ادامه توضیح داده است که این برنامه چیست و چطور باید آن را آغاز کرد. در سه مرحله ابتدا ثبت نام کنید، یک نوعی از تبلیغ را شروع کنید و سپس پول در بیاورید.
سپس صفحه با پرسش و پاسخ هایی درباره برنامه افیلییت پایان می پذیرد.

سفارش طراحی سایت آموزشگاه در شیراز

برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی وبسایت آموزشی در شیراز میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از سفارش

8700 570 0936

صفحه واتساپ جهت برقراری ارتباط

8700 570 0936

ثبت سفارش طراحی سایت آموزشی

2218 675 0990

آژانس طراحی و برندسازی کالر اِسپیس

آژانس طراحی کالر اِسپیس با بیش از شش سال سابقه در زمینه طراحی انواع وب سایت و دیجیتال مارکتینگ در شیراز فعال بوده و مجری طراحی انواع سایت در شیراز میباشد.

نمونه کار طراحی سایت در شیراز سفارش طراحی سایت در شیراز طراحی لوگو در شیراز

با ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات


    

طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو شخصی عصری که در آن زندگی می کنیم عصر رقابت است، واقعیت آن است که هیچ برند یا کسب و کاری پیدا نمی شود که رقیب نداشته باشد و از همین رو دیگر مانند گذشته ها تنها کیفیت کالا و خدمات تضمین کننده موفقیت یک برند یا کسب و کار نخواهد بود. در […]

لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی

طراحی لوگو بازرگانی شما به عنوان صاحب یا مالک یک شرکت بازرگانی و یا یک برند بازرگانی، برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو بازرگانی حرفه ای دارید. بی شک یکی از حساس ترین و حیاتی ترین المان های پروسه برندینگ و طراحی هویت بصری ، طراحی لوگو بازرگانی است. بدیهی است […]

طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک حوزه املاک و مستغلات یکی از پر رقابت ترین حوزه های کسب و کار است. از همین رو برای به چشم آمدن و دیده شدن در میان سایر رقبا نیاز به یک لوگو حرفه ای احساس می شود. پس برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو املاک حرفه ای […]

8 + 2 =