طراحی سایت خدماتی در شیراز

طراحی سایت خدماتی در شیراز

طراحی وبسایت خدماتی در شیراز از مهم ترین اقداماتی است که هر مجموعه ای با ارائه هر گونه خدمات باید انجام دهد. چرا که با پیشرفت تکنولوژی و استقبال مردم از فضای مجازی به ویژه وبسایت ها، دیگر نحوه سفارش خدمات از سمت مردم تغییر کرده و به جای صرف زمان زیادی برای آماده شدن و طی کردن مسیر و پیدا کردن سازمان یا مجموعه مناسب برای استفاده از خدمات شما، به راحتی هر چه تمام در اینترنت سرچ کرده و سفارش خود را در منزل ثبت میکنند. اینجاست که باید قسمتی از کسب و کار یا حتی تمام آن را در بستر فضای آنلاین راه اندازی کنید تا از رقبا عقب نمانید و بهتر دیده شوید. همچنین شیراز یکی از بهترین مناطق برای ایجاد کسب و کار خدماتی آنلاین میباشد.

قیمت طراحی سایت خدماتی در شیراز

پکیج پایـه

4,800,000 تومان

دارا بودن تمام امکانات پایه سایت خدماتی

 • بررسی رقبای برند
 • اجرا با بهترین تم طراحی سایت خدماتی
 • فیلم آموزشی سئو و کار با وبسایت
 • تحویل پروژه بین ده الی چهارده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پکیج پیشرفته

6,800,000 تومان

دارا بودن تمام امکانات پکیج پایه

 • یافتن کلمات کلیدی و طراحی استراتژِی سئو
 • طراحی بر اساس آخرین ترند کد نویسی و گرافیک
 • فیلم آموزشی+آموزش حضوری
 • تحویل پروژه بین چهارده الی بیست روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

امکانات پایه و پیشرفته طراحی سایت خدماتی در شیراز

صفحه معرفی خدمات

فرم پیشرفته ثبت درخواست

طراحی فول ریسپانسیو

دسته بندی منظم خدمات

حساب کاربری پیشرفته

پنل مدیریتی پیشرفته

امکان چت آنلاین با کاربران

ارائه خدمات در تمام کشور

ویژگی های وبسایت خدماتی در شیراز

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو): امروزه وبسایتی که در همه دستگاه ها مانند تلفن های همراه، تبلت ها و نمایشگر های بزرگ به درستی نمایش داده شود، شامل موارد حائز اهمیت در طراحی سایت خدماتی در شیراز طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) توسط شرکت طراحی و برندسازی کالر اِسپیس میباشد. به عبارتی ابعاد نمایشگر هر اندازه ای باشد، سایتی که توسط کالر اِسپیس طراحی میشود کاملا واکنشگرا یا ریسپانسیو است و نسبت ها به درستی نشان داده میشود .

طراحی اختصاصی صفحات: نکته مهم دیگری که در طراحی وبسایت خدماتی در شیراز اهمیت بالایی دارد، معرفی واضح خدمات و فعالیت های مجموعه است که انجام این کار با طراحی صفحات حرفه ای و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین صحیح صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. اگر صفحاتی مانند صفحه خدمات، گالری تصاویر، اخبار، مقالات و… سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو: در صورتی که کدنویسی و طراحی وبسایت خدماتی بر اساس استانداردهای سئو گوگل طراحی شود باعث میشود جایگاه مناسب و یرتری در موتورهای جستجو نسبت به رقبا پیدا کنید. کالر اِسپیس با استفاده از شناخت کاملی که از قواعد سئو دارد، سایت خدماتی شما را به بالاترین رتبه ها در موتور های جستجو میرساند. از این رو ویترین خدمات یا محصولات شما بازدید کنندگان بیشتری را در برمیگیرد و فروش فوق العاده ای را تجریه میکنید.

عملکرد حرفه ای: یک سایت خدماتی حرفه ای در شیراز نتیجه چینش مناسب زیر ساختی و بصری در کنار یکدیگر میباشد و به نحوی در وبسایت خدماتی تعبیه شوند که باعث بهبود عملکرد سایت در سرعت بارگذاری و قابلیت توسعه وبسایت میباشد.از آنجایی که کالر اِسپیس فضای رقابتی دیجیتال را به خوبی میشناسد، با رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وبسایت خدماتی،تجربه کاربری حرفه ای را مطابق با تکنولوژی روز برایتان طراحی میکند.

طراحی سایت خدماتی در زمینه های مختلف

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت خدمات مسافرتی

طراحی سایت خدمات ترجمه

طراحی سایت فروشگاهی خدماتی

طراحی سایت شرکت صنابع غذایی

طراحی سایت خدمات بیمه

طراحی سایت خدمات صنعتی

طراحی سایت خدمات پزشکی

طراحی سایت خدمات نرم افزاری

طراحی سایت خدمات فنی

طراحی سایت خدماتی در شیراز

چرا باید یک وبسایت خدماتی داشته باشیم؟

با توجه به فرصت ایجاد شده توسط اینترنت، این امکان برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم شده تا اقدام به طراحی سایت مانند سایت خدماتی کنند.با داشتن یک وبسایت خدماتی مخصوصا در شیراز به راحتی میتوانید در دید مشتری باشید چرا که امروزه اکثر مردم برای پیدا کردن جواب خود در زمینه های فنی، آموزشی و تخصصی اولین کاری که انجام میدهند جستجو در اینترنت میباشد و این بهترین شانس برای دیده شدن توسط مشتری، ارائه خدمات و در نتیجه افزایش فروش و درآمد میباشد.و نکته مهم دیگر این که در فضای آنلاین نیازی نیست هزینه های زیادی برای تبلیغات انجام دهید.چرا که به راحتی با با داشتن یک وبسایت خدماتی حرفه ای و رعایت چند نکته میتوانید به خط اول گوگل برسید و درآمد بالا را کسب کنید.

مزایای طراحی سایت خدماتی

افزایش سطح خدمات رسانی

 • ارائه خدمات وسیع بدون محدودیت
 • افزایش چشمگیر تعداد مشتریان
 • تجربه شیرین کسب درآمد آنلاین

هرچه بیشتر توسظ مشتریان دیده میشوید

 • ارائه 24 ساعته خدمات
 • افزایش چشمگیر در بازدید
 • افزایش اعتبار و برند سازی

مقرون به صرفه بودن سایت

 • راندمان بیشتر نسبت به کسبوکار سنتی
 • بهبود بازاریابی و افزایش فروش
 • عدم نیاز قطعی به دفتر کار

ارائه خدمات بهتر

 • درج توضیحات خدکات در سایت
 • سریع تر شدن فرایند خدمات رسانی
 • فراهم شدن امکان پشتیبانی آنلاین

نحوه سفارش طراحی سایت خدماتی در شیراز

برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی وبسایت خدماتی در شیراز میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از سفارش

8700 570 0936

صفحه واتساپ جهت برقراری ارتباط

8700 570 0936

ثبت سفارش طراحی سایت خدماتی

2218 675 0990

طراحی وبسایت خدماتی در شیراز

سوالات متدوال طراحی سایت خدماتی در شیراز

بعد از طراحی وب سایت خدماتی ، شرکت طراحی و برندسازی کالر اِسپیس تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد ؟

تیم کالراسپیس پس از طراحی و اجرای وب سایت خدماتی شما ، به مدت یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت شما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

کدام پکیج طراحی سایت برای خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین بسته را برای طراحی سایت شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت خدماتی به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی های پنل ادمین به چه صورت است ؟

در طراحی سایت خدماتی توسط کالر اِسپیس، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

آژانس طراحی و برندسازی کالر اِسپیس

آژانس طراحی کالر اِسپیس با بیش از شش سال سابقه در زمینه طراحی انواع وب سایت و دیجیتال مارکتینگ در شیراز فعال بوده و مجری طراحی انواع سایت در شیراز میباشد.

نمونه کار طراحی سایت در شیراز سفارش طراحی سایت در شیراز طراحی لوگو در شیراز

با ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات


    

طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو شخصی عصری که در آن زندگی می کنیم عصر رقابت است، واقعیت آن است که هیچ برند یا کسب و کاری پیدا نمی شود که رقیب نداشته باشد و از همین رو دیگر مانند گذشته ها تنها کیفیت کالا و خدمات تضمین کننده موفقیت یک برند یا کسب و کار نخواهد بود. در […]

لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی

طراحی لوگو بازرگانی شما به عنوان صاحب یا مالک یک شرکت بازرگانی و یا یک برند بازرگانی، برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو بازرگانی حرفه ای دارید. بی شک یکی از حساس ترین و حیاتی ترین المان های پروسه برندینگ و طراحی هویت بصری ، طراحی لوگو بازرگانی است. بدیهی است […]

طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک حوزه املاک و مستغلات یکی از پر رقابت ترین حوزه های کسب و کار است. از همین رو برای به چشم آمدن و دیده شدن در میان سایر رقبا نیاز به یک لوگو حرفه ای احساس می شود. پس برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو املاک حرفه ای […]

− 4 = 1