طراحی سایت شرکتی حرفه ای در شیراز

طراحی سایت شرکتی در شیراز

طراحی وبسایت شرکتی در شیراز از مهم ترین اقداماتی است که هر مدیر یا صاحب کسب و کاری باید انجام دهد. چرا که با پیشرفت تکنولوژی و استقبال مردم از فضای مجازی به ویژه وبسایت ها، دیگر نحوه جدیدی از بازاریابی و تبلیغات روی کار می آید و شیوه های سنتی تبلیغات و بازاربابی به آرامی جای خود را به شیوه های مدرن مانند تولید محتوا و رپورتاژ تبلیغاتی میدهند که لازمه همه این موارد داشتن یک وبسایت شرکتی حرفه ای میباشد و شیراز یکی از مناسب ترین مناظق برای ورود به کسب و کار میباشد.

قیمت طراحی سایت شرکتی در شیراز

پکیج پایـه

3,800,000 تومان

دارا بودن تمام امکانات پایه سایت شرکتی

 • بررسی رقبای برند
 • اجرا با بهترین تم طراحی سایت شرکتی
 • فیلم آموزشی سئو و کار با وبسایت
 • تحویل پروژه بین هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پکیج پیشرفته

5,800,000 تومان

دارا بودن تمام امکانات پکیج پایه

 • یافتن کلمات کلیدی و طراحی استراتژِی سئو
 • طراحی بر اساس آخرین ترند کد نویسی و گرافیک
 • فیلم آموزشی+آموزش حضوری
 • تحویل پروژه بین دوازده الی بیست روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

امکانات پایه و پیشرفته طراحی سایت شرکتی در شیراز

اسلایدر ساده-رولوشن

یکسال پشتیبانی رایگان

طراحی فول ریسپانسیو

انواع فرم

پروتکل ارتباطات امنSSL

پنل مدیریتی پیشرفته

تعریف و مدیریت مجوزها

ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

ویژگی های وبسایت شرکتی در شیراز

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو): امروزه وبسایتی که در همه دستگاه ها مانند تلفن های همراه، تبلت ها و نمایشگر های بزرگ به درستی نمایش داده شود، شامل موارد حائز اهمیت در طراحی سایت شرکتی در شیراز طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) توسط شرکت طراحی و برندسازی کالر اِسپیس میباشد. به عبارتی ابعاد نمایشگر هر اندازه ای باشد، سایتی که توسط کالر اِسپیس طراحی میشود کاملا واکنشگرا یا ریسپانسیو است و نسبت ها به درستی نشان داده میشود .

طراحی اختصاصی صفحات: نکته مهم دیگری که در طراحی وبسایت شرکتی در شیراز اهمیت بالایی دارد، معرفی واضح خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات حرفه ای و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین صحیح صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. اگر صفحاتی مانند صفحه محصولات، گالری تصاویر، اخبار، مقالات و… سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو: در صورتی که کدنویسی و طراحی وبسایت شرکتی بر اساس استانداردهای سئو گوگل طراحی شود باعث میشود جایگاه مناسب و یرتری در موتورهای جستجو نسبت به رقبا پیدا کنید. کالر اِسپیس با استفاده از شناخت کاملی که از قواعد سئو دارد، سایت شرکتی شما را به بالاترین رتبه ها در موتور های جستجو میرساند. از این رو ویترین خدمات یا محصولات شما بازدید کنندگان بیشتری را در برمیگیرد و فروش فوق العاده ای را تجریه میکنید.

عملکرد حرفه ای: یک سایت شرکتی حرفه ای در شیراز نتیجه چینش مناسب زیر ساختی و بصری در کنار یکدیگر میباشد و به نحوی در وبسایت شرکتی تعبیه شوند که باعث بهبود عملکرد سایت در سرعت بارگذاری و قابلیت توسعه وبسایت میباشد.از آنجایی که کالر اِسپیس فضای رقابتی دیجیتال را به خوبی میشناسد، با رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وبسایت شرکتی،تجربه کاربری حرفه ای را مطابق با تکنولوژی روز برایتان طراحی میکند.

طراحی سایت شرکتی در زمینه های مختلف

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت شرکت بیمه

طراحی سایت شرکت بازرگانی

طراحی سایت شرکت صنابع غذایی

طراحی سایت شرکت تولیدی

طراحی سایت شرکت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت خصوصی

طراحی سایت شرکت نرم افزاری

طراحی سایت شرکتی

چرا باید یک وبسایت شرکتی داشته باشیم؟

در حالی که هزینه های روزمره یک شرکت مانند اجاره و هزینه پرسنل و هزینه های مصرفی، هر روز در حال افزایش بوده و از سمتی شاهد پیدایش رقبای جدید در زمینه های مختلف کسب و کار در فضای آنلاین هستیم، بهترین راه برای حفظ و رونق بازار خود ورود به فضای آنلاین کسب و کارمان میباشد و بهترین راه داشتن یک وبسایت شرکتی حرفه ای است که نیاز های مشتریان شرکت را مطابق با فضای سنتی کسب و کار پوشش دهد. از سمتی دیگر رقبا دیر یا زود به سمت این بازار جدید روی می آورند پس چه بهتر که هر چه زود تر پایه های بیزینس خود رادر این فضای پر رونق استوار کنید.

مزایای طراحی سایت شرکتی

جمع آوری اطلاعات مفید

 • به دست آوردن ابزار گوگل انالیتیکس
 • شناخت رفتار مخاطب
 • یافتن اطلاعات اصلی رشد کسب و کار

جذب مشتریان بیشتر

 • ارائه 24 ساعته خدمات
 • افزایش چشمگیر در بازدید
 • افزایش اعتبار و برند سازی

مقرون به صرفه بودن سایت

 • راندمان بیشتر نسبت به کسبوکار سنتی
 • عدم محدودیت به محیط جغرافیایی
 • عدم نیاز قطعی به دفتر کار

بهبود بازاریابی و افزایش فروش

 • دیده شدن با حداقل هزینه
 • سریع تر شدن فرایند بازاریابی
 • افزایش مشتری در نتیجه افزایش فروش

نحوه سفارش طراحی سایت شرکتی در شیراز

برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی وبسایت شرکتی در شیراز میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از سفارش

8700 570 0936

صفحه واتساپ جهت برقراری ارتباط

8700 570 0936

ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی

2218 675 0990

طراحی وبسایت شرکتی در شیراز

سوالات متدوال

بعد از طراحی وب سایت شرکتی ، شرکت طراحی و برندسازی کالر اِسپیس تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد ؟

تیم کالراسپیس پس از طراحی و اجرای وب سایت شرکتی شما ، به مدت یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت شما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

کدام پکیج طراحی سایت برای شرکت من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین بسته را برای طراحی سایت شرکت شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت شرکتی به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی های پنل ادمین به چه صورت است ؟

در طراحی سایت شرکتی توسط کالر اِسپیس، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

آژانس طراحی و برندسازی کالر اِسپیس

آژانس طراحی کالر اِسپیس با بیش از شش سال سابقه در زمینه طراحی انواع وب سایت و دیجیتال مارکتینگ در شیراز فعال بوده و مجری طراحی انواع سایت در شیراز میباشد.

نمونه کار طراحی سایت در شیراز سفارش طراحی سایت در شیراز طراحی لوگو در شیراز

با ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات


    

طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو شخصی عصری که در آن زندگی می کنیم عصر رقابت است، واقعیت آن است که هیچ برند یا کسب و کاری پیدا نمی شود که رقیب نداشته باشد و از همین رو دیگر مانند گذشته ها تنها کیفیت کالا و خدمات تضمین کننده موفقیت یک برند یا کسب و کار نخواهد بود. در […]

لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی

طراحی لوگو بازرگانی شما به عنوان صاحب یا مالک یک شرکت بازرگانی و یا یک برند بازرگانی، برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو بازرگانی حرفه ای دارید. بی شک یکی از حساس ترین و حیاتی ترین المان های پروسه برندینگ و طراحی هویت بصری ، طراحی لوگو بازرگانی است. بدیهی است […]

طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک حوزه املاک و مستغلات یکی از پر رقابت ترین حوزه های کسب و کار است. از همین رو برای به چشم آمدن و دیده شدن در میان سایر رقبا نیاز به یک لوگو حرفه ای احساس می شود. پس برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو املاک حرفه ای […]

12 − = 10