سفارش طراحی کاتالوگ | طراحی کاتالوگ حرفه‌ای

کاتالوگ یا کالانما کتابچه معرفی کلیات کالا، امکانات، خدمات و... می‌باشد.کاتالوگ از طرف تولید کننده محصول یا ارائه دهنده خدمات به مصرف کننده/ مشتری جهت معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود. کاتالوگ از بسیاری جهات دارای تشابه‌ با بروشور است. ولی عمده تفاوت آن با بروشور در چگونگی معرفی موضوع است. موضوع در کاتالوگ بصورت فهرست وار معرفی می‌شود. به عبارت دیگر، در کاتالوگ تنها فهرستی معمولاً مختصر از موضوع ارائه می‌شود، در حالی که در بروشور مطلب بطور مفصل و دقیق طرح میگردد.

مشاهده تعرفه‌ها
09365708700

مشــاوره رایـگان

نمونه کارهای کاتالوگ ما را ببینید.

catalog-design
catalog-design

پلن های تعرفه طراحی کاتولوگ و کاتالوگ دیجیتال


در فضای رقابتی دنیای کسب و کار داشتن کاتالوگ نقش بسیار مهمی در ایجاد هویت بصری و برند سازی دارد.

catalogue-design
طراحی کاتالوگ با ساختار افقی تا حداکثر 20 صفحه

3,800,000

catalogue-design
طراحی کاتالوگ با ساختار عمودی تا حد اکثر 20 صفحه

3,800,000

catalogue-design
طراحی کاتالوگ با ساختار مربعی تا حداکثر 20 صفحه

3,800,000

در صورت اضافه شدن صفحات بیش از 20 صفحه به ازای هر صفحه مبلغ 100 هزار تومان به هزینه طراحی کاتالوگ افزوده خواهد شد.

تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال


قابلیت لینک شدن

قابلیت پرینت و دانلود
پشتیبانی و ویرایش

گزارش آمار بازدید
افزودن مالتی مدیا

کاتالوگ دیجیتال آفلاین
طراحی حرفه ای صفحات

دامنه و هاست رایگان
با توجه به افزودن هر یک از امکانات فوق هزینه طراحی و اجرا بین 3 الی 7 میلیون میباشد

سفارش طراحی کاتالوگ

برای ثبت سفارش طراحی کاتالوگ چاپی و دیجیتال میتوانید با ما تماس بگیرید.

09365708700

چرا طراحی کاتولوگ؟

طراحی خلاقانه کاتالوگ باعث ارتباط سریع مخاطب با محصولات، خدمات و اطلاعات شرکت در یک قالب هماهنگ می شود و مخاطبان با مطالعه در کوتاه ترین زمان به پیام مورد نظر می رسند کاتولوگ حرفه ای که بر مبنای شناخت دقیق از مخاطب هدف طراحی شود و محصول محور باشد با القا حس خرید باعث تمایل بیشتر به خرید در مشتری می شود.

روش های طراحی کاتالوگ

روش سنتی یا همان کاتالوگ های چاپی؛ منظور همان شیوه قدیمی و رایج طراحی کاتالوگ میباشد که بر روی کاغذ های مختلف چاپ شده و مورد برسی قرار میگیرد. که هنوز هم بدشت داشتن کاتالوگ چاپی برای بازاریابی و ارتباط عمیق تر مشتری با سازمان پیشنهاد میشود. روش مدرن، کاتالوگ دیجیتال یا هوشمند؛ کاتالوگ دیجیتال نمونه ای از کاتالوگ های تبلیغاتی می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی های روز و ترکیب طراحی گرافیک و کدنویسی های نرم افزاری ساخته شده و قابلیت اجرا بر روی رایانه ها و سیستم های الکترونیکی و همچنین بارگزاری بر روی وب سایت های اینترنتی را دارد.

سایز های استاندارد کاتالوگ

کاتالوگ میتواند در هر سایزی طراحی شود و ساختار هایی مانند ساختار مربعی، ساختار افقی و ساختار عمودی را در برگیرد. اما از آنجایی که هزینه چاپ کاتالوگ بالا میباشد پیشنهاد میشود از سایز های فانتزی استفاده نکنید و در همان سایز های استاندارد طراحی کاتالوگ به طراحی بپردازید.

مزیت های کاتالوگ

وقتی که هدف شما رشد و توسعه کسب و کارتان است، بازاریابی بسیار حائز اهمیت است. امروزه روند بازاریابی به سمت بازاریابی آنلاین پیش رفته و صاحبین کسب و کارهای کوچک تقریبا فراموش کرده اند که ابزارهای بازاریابی آفلاین تا چه اندازه می‌توانند در زمینه بازاریابی مؤثر باشند. هر چند که امروزه کاتالوگ ها هم به صورت دیجیتالی یا آنلاین و هم به صورت چاپی یا آفلاین ارائه میشوند. یکی از مهمترین مزایای کاتالوگ و دلیل اینکه کاتالوگ ها هنوز هم فوق العاده موثر هستند این است که می شود از آنها به عنوان ابزار بازاریابی مستقیم استفاده کرد. کاتالوگ یک راهکار عالی برای ایجاد اطلاعات جامع و مفیددر مورد محصولات یا خدمات شما میباشد. یکی دیگر از مهمترین دلایل برای داشتن کاتالوگ می تواند این باشد آنها بخشی از دنیای واقعی و فیزیکی هستند که مشتریان می توانند آن را در نزد خود نگه داشته یا با دوستان و نزدیکان خود به اشتراک بگذارند. شرکت ها و سازمان های زیادی از کاتالوگ ها به عنوان ابزار بازاریابی آفلاین استفاده می‌کنند. نکته ای که باید به آن توجه کرد کرد این است که استفاده از کاتالوگ را نمیتوان رقابت با روش های بازاریابی دیجیتال نام برد؛ بلکه هر دو باید در کنار هم با استراتژی موثر فعالیت کنند تا در نهایت منجر به افزایش فروش و برندسازی آن شرکت یا سازمان شوند. .

نکاتی راجب کاتالوگ که باعث افزایش فروش میشود

یکی از بهترین ابزار بازاریابی برای معرفی و کسب اطلاعات در مورد محصولات و خدمات کاتالوگ می باشد که امروزه مورد توجه بسازی از کسبو کار ها از کوچک تا بزرگ شده است. در اینجا 8 نکته که راجب کاتالوگ که باعث افزایش فروش میشود را در حد تیتر و خلاصه بیان میکنیم: 1- شناسایی هدف، قبل از شروع طراحی 2- برنامه ریزی با دقت و منظم 3-انتخاب پالت رنگی متناسب با نام تجاری و برند بوک 4- طراحی با توجه به مخاطبان 5- طراحی جلد و صفحات 6- استفاده از تصاویر جذاب و با کیفیت 7-نوع، اندازه و تعداد صفحات کاتالوگ 8-ساخت محتوای سازمان یافته