سفارش طراحی کاراکتر | طراحی کاراکتر حرفه‌ای

طراحی کاراکتر به برندتان کمک می کند تا به طور کامل معرف حضور مخاطبان باشید و از کردار و رفتار برندتان تصوری پویا در ذهن مشتریان نقش ببندد در دنیای برند و برندینگ نیز مانند زندگی واقعی هر کسب و کاری که خیال دیده شدن و خریدار پیدا کردن را دارد، باید شخصیتی برای خودش دست و پا کند که به لطف چهره کسب و کارش به مشتریان نمایان شود.

مشاهده تعرفه‌ها
09365708700

مشــاوره رایـگان

نمونه کارهای کارکتر ما را ببینید.

طراحی کاراکتر حرفه ای
طراحی کاراکتر تبلیغاتی
سفارش طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

پلن های تعرفه طراحی کارکتر


قیمت های زیر برای طراحی دو بعدی و در یک زاویه میباشد. برای طراحی در زوایای دیگر تماس حاصل فرمایید.

سفارش طراحی کاراکتر
طراحی کارکتر با دو طراحی اولیه

3,800,000

سفارش کاراکتر
طراحی کاراکتر با چهار طراحی اولیه

5,800,000

سفارش طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر با شش طرح اولیه

6,800,000

سفارش طراحی کاراکتر

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش طراحی کاراکتر میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید

تماس و ثبت سفارش

دلیل نیاز برند‌ها به کاراکتر

برند های موفق هنرمندی خاصی در طراحی کاراکتر برای برندهای خود دارند و سعی آن ها بر این است که چنان تصویر مثبتی از برندشان در ذهن مخاطب حک کنند که هیج جای ابهام در کیفیت برند نباشد.طراحی کاراکتر با ملموس سازی صفاتی که به برند منتسب می شوند، برای هر برند شخصیت می سازد که این امر باعث ماندگاری، باور پذیر بودن و دوست داشتنی شدن برند می شود.کاراکترها همچنین می توانند رای نفوذ برندها به بازار باشند و به شرکت ها در انتقال مزایا و منافع کلیدی محصولات خود کمک کند.

اثرات مثبت طراحی کاراکتر :

بدون یک کاراکتر خوب و مناسب استفاده کنندگان به سرمایه بیشتری برای به خاطر سپاری محصولات در ذهن مخاطب نیاز دارند. به طور کلی یک کاراکتر خوب، کاراکتری می باشد که از لحاظ ظاهری جذاب باشد و بتواند از لحاظ روحی و عاطفی متناسب با موضوع مورد نظر فکر مخاطب را درگیر کند.

آیا طراحی کاراکتر در افزایش فروش و مشتری موثر است؟

اگر محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید دارای یک کاراکتر باشد باعث جلب توجه مشتریان خواهد شد این در صورتی است که جلب مشتری با تبلیغات تلویزیونی هزینه‌های بسیار زیادی به همراه دارد و طراحی کاراکتر در این مورد کار شما را راحت تر خواهد کرد علاوه بر این موضوع اگر طراحی کاراکتر به صورت حرفه‌ای انجام شود باعث ماندگاری محصول شما در ذهن ها خواهد شد و باعث فروش بهتر و بیشتر شما می شود.

تفاوت کاراکتر و لوگو؟

به طور کلی کاراکتر یک تصویر است و لوگو یک کلمه و کاراکتر امکاناتی به شما ارائه می دهد که از لوگو به تنهایی بر نمی‌آید برای کالاهای مصرفی طراحی کاراکتر و شخصیت پردازی توصیه می‌شود برخی از افراد به اشتباه لوگو و کاراکتر را مثل هم می دانند در حالی که تنها وجه مشترک این دو، طراحی های انجام شده آنها برای معرفی عنوان یا تصویر سازمان و شرکت است.

اصول طراحی کاراکتر

اصول طراحی کاراکتر باید به گونه‌ای باشد که شخصیت های متحرک طراحی شده مخصوص به خودتان باشد و بر اساس طراحی اولیه نیاز به خلاقیت زیادی دارد. ممکن است بسیاری از شخصیت های محبوب و مشهور در تبلیغات به نظر ساده برسند اما در واقعیت پشت این سادگی ساعتها کار و تلاش وجود دارد.

برای یک طراحی ایده آل باید سه رنگ را انتخاب نمایید و طراحی را بر اساس همین سه رنگ انجام دهید وقتی از رنگ های زیادی استفاده می کنید مخاطبینی که شخصیت را مشاهده می کنند نمی دانند باید دقیقا به کجا نگاه کنند.

باید شخصیت کاراکتر را با استفاده از ۱۰ یا کمتر از حرکات قلم طراحی نمایید به این صورت سادگی را طراحی رعایت کردید خارج از این موضوع طراحی کاراکتر پیچیده است باید اجزای آن را به راحتی تحلیل شود.

در طراحی کاراکتر برای توصیف بهتر شخصیت‌ها از خطوط مختلف کمک می‌گیرند مثلاً خطوط نرم، گرد، ضخیم، صاف و غیره ... نشان دهنده شخصیت های بامزه، خوشحال، مهربان می باشد این در صورتی است که خطوط ناصاف و تیز و خراشنده برای شخصیت های نامنظم و ناآرام استفاده می شود.