سفارش طراحی لوگو | طراحی لوگو حرفه‌ای

آژانس تخصصی طراحی لوگو و هویت بصری خلاق با هدف ساخت برند های بزرگ از ایده های عالی شکل گرفته است. بخش عظیمی از آنچه مخاطبان درباره کسب و کارتان قضاوت می کنند در مرحله اول به لوگو و هویت بصری برند شما مربوط می شود. لوگو مانند امضا نشانه منحصر به فردی برای شخص با موسسه است، از این رو طراحی لوگو از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است.

مشاهده تعرفه‌ها
09365708700

مشــاوره رایـگان

نمونه کارهای لوگو ما را ببینید


logo-design
logo-design
logo-design
logo-design

پلن های طراحی لوگو با تعرفه شفاف


قیمت های ذکر شده برای لوگوی دو بعدی و در یک زبان میباشد. برای طراحی در زبان دوم، پنجاه درصد به هزینه طراحی افزوده میشود.

پلن مناسب کسبوکار های نو پا

شش میلیون تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

 • ارایه سه طرح اولیه
 • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
 • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
 • طراحی کارت ویزیت هدیه
 • تحویل پروژه 12 الی 15 روز
 • طراحی فقط در یک زبان

مشاوره و ثبت سفارش

پلن مناسب کسبوکار های بزرگ

یازده میلیون تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

 • ارایه چهار طرح اولیه
 • طراحی لوگو به حالت نوشتاری و تصویری
 • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
 • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
 • تحویل پروژه 18 الی 22 روز
 • طراحی فقط در یک زبان

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های لوگوی ایده آل

منحصر به فرد بودن لوگو

یک اصل مهم در برندسازی وجود دارد که میگوید متمایز بودن بر زیبایی اولویت دارد.لوگوی شما باید قدرت حضور در بازار را داشته و بلافاصله توسط مخاطبان شما تشخیص داده شود.طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که مخاطب فقط با دیدن لوگوی شما تمامی برند شما را در ذهن خود تداعی کند.

سادگی لوگو

بهترین طرح ها، ساده ترین طرح ها هستند.لوگویی موفق است که در عین سادگی هویت برند را بازگو کند.استفاده از افکت با متن های غیرضروری ارزش لوگو را کاهش می دهد.

انعطاف پذیر بودن لوگو

یک طراحی لوگو قوی باید بتواند به خوبی و بدون تغییر ماهیت و هدف خود در رسانه های مختلف جای بگیرید.همچنین لوگو نباید وابسته به رنگ باشد یعنی در چاپ سیاه و سفید و یا مهر رسمی شرکت با همان قدرت پیام را منتقل کند.

نسبت طلایی در طراحی لوگو

عدد فیبوناچی یا نسبت طلایی یکی از عوامل تعیین کننده زیبایی، اثر بخشی و قیمت طراحی لوگو است. به طور کلی هر چیزی که نسبت طول به عرض آن برابر 1.618 باشد این نسبت در آن رعایت شده است.

گویا بودن لوگو

در طراحی لوگو یکی از مهم ترین معیار ها گویا بودن لوگو است.به گونه ای که لوگو در هر اندازه و محیط گویای فعالیت و خط فکری آن سازمان باشد.

سفارش طراحی لوگو

با کلیک بر روی دکمه زیر میتوانید سریعا سفارش طراحی لوگوی خود را به ثبت برسانید

سفارش طراحی لوگو

معرفی سبک های طراحی لوگو

لوگو انتزاعی

لوگوهای انتزاعی یک نوع متفاوت از لوگو های تصویری می باشند. به این صورت که به جای تصاویر قابل درک در لوگوی تصویری، مانند جگوار در لوگوی پوما و پرنده در لوگو توییتر، از یک یا چند فرم و شکل انتزاعی استفاده می شود تا به وسیله آن، پیام کسب و کار شما به شکلی خاص وبسیار جذاب تر به مشتری انتقال یابد.بعنوان مثال های بیشتر می توان به لوگوهای شرکت پپسی و آدیداس اشاره کرد.

لوگو ترکیبی

لوگو ترکیبی از تلفیق لوگوتایپ و لوگو تصویری به وجود می آید.علامت ترکیبی یک آرم است که از یک علامت کلمه یا علامت ترکیبی و یک علامت تصویری ، علامت انتزاعی تشکیل شده است. می توان تصویر و متن را کنار هم قرار داد ، روی هم چید یا با هم ادغام کرد و تصویری ایجاد کرد. برخی از لوگوهای برندینگ ترکیبی شناخته شده شامل Doritos ، Burger King و Lacoste هستند. از آنجا که یک نام با تصویر مرتبط است ، یک علامت ترکیبی یک انتخاب همه جانبه است ، هر دو متن و نماد برای تقویت نام تجاری شما کار می کنند. با علامت ترکیبی ، افراد بلافاصله نام شما را با علامت یا طلسم تصویری شما مرتبط می کنند! از آنجا که ترکیبی از یک نماد و متن یک تصویر متمایز را با هم ایجاد می کند ، علامت تجاری این آرم ها معمولاً ساده تر از یک علامت تصویر است.

لوگو تصویری

مهم ترین چیزی که باید در هنگام تصمیم گیری برای استفاده از یک علامت تصویری در نظر بگیرید این است که چه تصویری را انتخاب کنید. این چیزی است که به صورت کامل در شرکت شما باقی خواهد ماند. شما باید در مورد مفاهیم گسترده تری از تصویری که انتخاب می کنید فکر کنید، به عنوان مثال: آیا می خواهید با نام خود بازی کنید (مانند کاری که جان دیر با آرم گوزن های خود انجام می دهد)؟ یا می خواهید معنای عمیق تری ایجاد کنید (فکر کنید که شبح Snapchat چگونه به ما می گوید محصول چه کاری انجام می دهد)؟ یا می خواهید احساسی را برانگیخته کنید (همانطور که بنیاد حیات وحش جهان با تصویر تلطیف شده خود از یک پاندا - یک گونه شایان ستایش و در معرض خطر انقراض)؟

لوگو مونوگرام

آرم های مونوگرام یا علامت های حروف ، آرم هایی هستند که از حروف تشکیل شده اند و معمولاً حروف اول نام تجاری هستند.مانند IBM ، CNN ، HP ، HBO ... الگویی را مشاهده می کنید ؟ بله! آنها ابتکار چند کسب و کار معروف با نام های طولانی هستند. با یادآوری 2 یا 3 کلمه ، هرکدام به استفاده از حروف اول خود برای اهداف شناسایی برند روی آورده اند. بنابراین کاملا منطقی است که آنها برای نشان دادن سازمانهای خود از مونوگرام - که بعضاً به آن آرم های سربرگ می گویند - استفاده کنند. یک نامه یک آرم مبتنی بر تایپوگرافی است که از چند حرف تشکیل شده است ، معمولاً حروف اول یک شرکت. علامت گذاری در مورد سادگی است. فقط با استفاده از چند حرف آرم های علامت گذاری در ساده سازی نام تجاری هر شرکت اگر نام طولانی داشته باشند موثر هستند. به عنوان مثال ، گفتن و به خاطر سپردن ناسا در مقابل اداره ملی هوانوردی و فضایی چقدر آسان تر است

لوگو مسکات

طلسم به سادگی یک شخصیت مصور است که نمایانگر شرکت شما است. آنها را به عنوان سفیر تجارت خود در نظر بگیرید. طلسم های معروف شامل Kool-Aid Man، KFC’s Colonel and Planter’s Mr. Peanut است. طلسم برای شرکت هایی که می خواهند با جلب نظر خانواده ها و فرزندان یک فضای سالم ایجاد کنند بسیار مناسب است. به همه آن طلسم ها در رویدادهای ورزشی و پویایی بزرگی که با درگیر شدن با مخاطب ایجاد می کنند ، فکر کنید.

لوگو امبلم

یک نشان آرم از قلم داخل یک نماد یا یک نماد تشکیل شده است. به نشان ها ، مهرها و تاج ها فکر کنید. این آرم ها معمولا ظاهری سنتی دارند که می تواند تأثیر چشمگیری داشته باشد ، بنابراین اغلب انتخاب اصلی بسیاری از مدارس ، سازمان ها یا سازمان های دولتی است. صنعت خودرو همچنین علاقه زیادی به آرم دارد. در حالی که آنها سبک کلاسیک دارند ، برخی از شرکت ها به طور موثر ظاهر آرم سنتی را با طراحی آرم مناسب قرن 21 مدرن کرده اند (به نماد پری دریایی نماد استارباکس یا تاج معروف هارلی دیویدسون فکر کنید) اما به دلیل تمایل به جزئیات بالاتر ، و این واقعیت که نام و نماد کاملاً با هم ترکیب شده اند ، می توانند از انواع مختلف آرم ها غالبا متنوع باشند. تکرار یک طرح آرم پیچیده در همه برندها آسان نخواهد بود. برای کارت های ویزیت ، یک آرم شلوغ ممکن است قبل از اینکه خواندن آن خیلی دشوار شود ، به قدری کوچک شود. همچنین ، اگر می خواهید این نوع آرم ها را روی کلاه یا پیراهن ها بدوزید ، در واقع باید طرحی را بسازید که در سمت ساده باشد یا در غیر اینصورت امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین به عنوان یک قاعده طراحی خود را بدون عارضه نگه دارید و با ظاهری پررنگ و جسورانه جلوه کنید تا به شما یک ظاهر کاملاً حرفه ای بدهد.

لوگو سه بعدی

لوگوی Agreat باید مورد توجه شما قرار گیرد ، داستان برند شما را به تصویر بکشد و به یاد ماندنی باشد. آرم های سه بعدی یک بعد اضافی برای جلب توجه اضافه می کنند و در سیستم عامل هایی مانند تلویزیون و آنلاین بسیار خوب عمل می کنند. در مقایسه با آرم های دو بعدی سنتی ، طراحی آرم سه بعدی کاملاً برجسته است و به راحتی به خاطر سپرده می شود ، نیازی به گفتن نیست که این یک نقطه شروع عالی برای انیمیشن است.

لوگو مینیمال

مینیمالیسم یک رویکرد خلاقانه است که شامل زدودن تزئینات و کاهش هنر به ساده ترین اشکال آن است. این سبک از این ایده الهام گرفته است که کمتر بیشتر است. با این حال ، نباید مینیمالیسم را با خام یا ساده بودن اشتباه بگیرید. نکته ساده این است که زیبایی بدون آرایش و شکوه یک شکل هنری را بدون تکیه بر عناصر کم عمق برجسته کنید. هرچه تزئین را بیشتر حذف کنید ، ابتکار طراحی را بیشتر نشان می دهید.

سفارش طراحی لوگو

با کلیک بر روی دکمه زیر میتوانید سریعا سفارش طراحی لوگوی خود را به ثبت برسانید

سفارش طراحی لوگو