طراحی لوگو بازرگانی

طراحی لوگو بازرگانی

طراحی لوگو بازرگانی

شما به عنوان صاحب یا مالک یک شرکت بازرگانی و یا یک برند بازرگانی، برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو بازرگانی حرفه ای دارید. بی شک یکی از حساس ترین و حیاتی ترین المان های پروسه برندینگ و طراحی هویت بصری ، طراحی لوگو بازرگانی است. بدیهی است که گستره ی فعالیت شرکت های بازرگانی فراتر از مبادلات داخلی است و به نوعی فعالیت بین المللی محسوب می شود و به همین جهت طراحی یک لوگو بازرگانی حرفه ای بسیار واجب و ضروری خواهد بود.

قیمت طراحی لوگو بازرگانی

پلن استاندارد

2,800,000 تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

  • ارایه سه طرح اولیه
  • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت هدیه
  • تحویل پروژه هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پلن حرفه ای

4,800,000 تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

  • ارایه چهار طرح اولیه
  • طراحی لوگو به حال نوشتاری و تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
  • تحویل پروژه هشت الی 12 روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های طراحی لوگو بازرگانی

طراحی لوگو معنادار

زیبایی در نهایت سادگی

طراحی لوگو ی ماندگار

طراحی لوگوی قابل فهم

متمایز بودن لوگو

انتخاب صحیح رنگ

منحصر به فرد بودن

خوانایی در ابعاد مختلف

چرا طراحی لوگو بازرگانی؟

درحقیقت اولین قدم در معرفی شرکت بازرگانی مورد نظر به جامعه هدف مربوطه ، طراحی هویت بصری مناسب است ؛ که هویت بصری حرفه ای بدون وجود یک لوگو مناسب و در خور امکان پذیر نخواهد بود. بدون شک نقطه ی اشتراک تمامی لوگو های شرکت های بازرگانی ، بین المللی بودن آن ها است. به همین جهت لازم است لوگویی که طراحی می شود قابل ارائه در دنیای تجارت جهانی باشد. یک شرکت بازرگانی در وهله ی اول به عنوان یک صادر کننده ، لازم است خودش یا کسب و کار و خدماتش را به درستی به جامعه هدف مورد نظر معرفی کند، که این امر تنها به وسیله ی یک لوگو بازرگانی مناسب امکان پذیر خواهد بود. به عبارت دیگر هر شرکت بازرگانی برای دیده شدن و جذب مخاطب به نوعی نیاز به یک ویترین جذاب دارد که لوگو می تواند این را میسر کند. لوگو به شرکت و برند مربوطه ، هویت و اعتبار می بخشد. به همین جهت لازم است هنگام طراحی لوگو بازرگانی توجه شود که لوگو طراحی شده با تمامی آیتم های شرکت مربوطه (مثلا بسته بندی محصولات، حمل و نقل ، صادرات و واردات ، کنترل کیفی و غیره ) سازگار و هماهنگ باشد.

نمونه کار طراحی لوگو

طراحی لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی


طراحی لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی
طراحی لوگو بازرگانی

خصوصیات طراحی لوگو بازرگانی

اولین و مهم ترین تاثیر یک لوگو بازرگانی حرفه ای جلب نظر مخاطب در جامعه ی هدف بین الملل خواهد بود. به عبارتی لوگو بازرگانی با توجه به این که قرار است در جامعه ی بین الملل ارائه شود، لازم است نه تنها تمام اصول طراحی لوگو استاندارد را رعایت کند بلکه باید قابل فهم در سراسر دنیا و جذاب برای مخاطب بین الملل باشد و هم چنین گویا و القا کننده ی اهداف برند و شرکت مربوطه در سطح بین الملل باشد. به همین جهت وظیفه ی یک طراح گرافیک قبا از هر چیز این است که با در نظر گرفتن تجربه و شناخت خود از اصول کلی طراحی لوگو اقدام به ساخت یک لوگوی خلاقانه و جذاب کند.

هدف طراحی لوگو بازرگانی

هدف از طراحی یک لوگو بازرگانی دست یابی به یک فهم مشترک بین مخاطب و برند در سطح بین الملل است. در نتیجه لازم است هنگام طراحی لوگو بازرگانی، طراح گرافیک از نمادها و المان‌ های جهانی دانش کافی داشته باشد که بتواند در استفاده از اشکال و نمادها، رنگ ها و دیگر فاکتور های موثر، انتخاب هایی انجام دهد که فهم مشترک بین المللی داشته باشند. هدف بعدی ارائه ی پیام و هدف مورد نظر شرکت مربوطه در سطح جهانی است. به این معنا که هنگام طراحی لوگو بازرگانی طراح باید با به کار گیری دانش فرا ملیتی و استفاده از المان ها و عناصر مناسب و قابل درک به ارائه ی پیام مربوطه بپردازد.

نکات طراحی لوگو بازرگانی

هنگام طراحی لوگو بازرگانی اولین فاکتوری که لازم است رعایت شود ، رعایت اصل سادگی است چرا که زیبایی در سادگی است. بزرگترین مزیت یک لوگو حرفه ای سادگی و قابل فهم بودن آن است. دومین فاکتوری که باید رعایت شود تا نتیجه ی کار یک لوگو موفق باشد انتخاب فونت مناسب است، چرا که با توجه به این که حوزه ی فعالیت یک شرکت بازرگانی در سطح جهانی است ،طراح گرافیک هنگام طراحی لوگو مجاز به انتخاب هر نوع فونتی نخواهد بود. سومین فاکتور قابل اهمیت انتخاب پالت رنگی مناسب است ، که به همین جهت یک طراح گرافیک حرفه ای لازم است با روانشناسی رنگ ها آشنایی داشته باشد تا بتواند رنگی را انتخاب کند که سریع در ذهن مخاطب بنشیند و مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند. هم چنین لازم است لوگوی مربوطه با کیفیتی طراحی شود که لوگو در هر سایز و ابعادی قابل استفاده و اجرا باشد. هم چنین لوگو باید به گونه ای طراحی شود که قابل استفاده و اجرا در تمامی فضا ها ( از جمله وب سایت، بیلبورد ، بروشور ، کاتالوگ ، انیمیشن سازی ، تابلو های سازمانی و غیره) باشد.

طراحی لوگو بازرگانی

اهمیت طراحی لوگو بازرگانی

شناساندن برند مربوطه به جامعه ی جهانی اولین و مهم ترین تاثیر یک لوگو بازرگانی است. یک لوگو حرفه ای به مخاطب کمک می کند تا شما را در میان سایر رقبایتان به سرعت و به راحتی تشخیص دهد. لوگو بازرگانی به نوعی معرف و چهره ی شرکت شما خواهد بود ، که اولین تاثیر را بر بیننده یا مخاطب محصولات و خدمات شما می گذارد و تعیین می کند که مخاطب به تعامل بیشتر با شما بپردازد یا خیر. به عبارتی این تاثیر اولیه تعیین خواهد کرد که شما توسط مخاطب انتخاب خواهید شد یا مخاطب به سراغ برند یا محصولات دیگری خواهد رفت.

سفارش طراحی لوگو بازرگانی

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژِی و قابل دسترس بودن نرم افزار ها ی فراوان در زمینه های گرافیک و طراحی ، به عبارتی می توان گفت که طراحی یک لوگو کار بسیار سختی نخواهد بود. حتی افراد مبتدی نیز می توانند با استفاده از نرم افزار های رایگان موجود در بازار یا وب سایت هایی که فرمت ها ی آماده لوگو دارند، یک لوگو آماده و خلق کنند. اما نکته مهم و قابل توجه این است که برای تضمین موفقیت لوگو طراحی شده ، قطعا به افراد متخصص و با تجربه نیاز خواهد بود. چرا که یک طراح گرافیک با تجربه از زیر و بم های طراحی لوگو مخصوصا در سطح رقابت جهانی آگاه می باشد و به این ترتیب با صرف مقداری هزینه و زمان قادر خواهید بود یک لوگو بازرگانی حرفه ای و هم راستا با اهداف شرکت بازرگانیتان را در اختیار داشته باشید.برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لوگو میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

سوالات متدوال طراحی لوگو

تفاوت قیمت ها بر چه اساسی میباشد؟

طبق تجربه و درک نیاز مشتری از سفارش طراحی لوگو ، دو مدل پلن قیمتی
تدوین کرده ایم تا مشتری بر اساس بزرگی و نیاز مجموعه به راحتی بتواند با هزینه مشخص اقدام به سفارش طراحی لوگو کند.

کدام پلن طراحی لوگو برای محصولات یا خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین پلن را برای طراحی لوگوی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی به فایل های طراحی لوگو به چه صورت است ؟

پس از تسویه کامل پروژه، تمام فایل های لایه باز طراحی مانند فایل با فرمت AI , PSD به کارفرما تحویل داده خواهد شد

جمع بندی

در حقیقت یک لوگو بازرگانی حرفه ای اعتبار شرکت مربوطه را در سطح جهانی اول رقم خواهد زد و دوم تضمین خواهد کرد. به همین جهت است که تاکید خاصی بر داشتن فهم مشترک بین المللی هنگام طراحی لوگو ، داریم. شایان ذکر است که در همین راستا بهتر است لوگوی طراحی شده به ثبت جهانی نیز برسد تا مخاطب هدف بتواند با خیال راحت به خدمات یا محصولات برند مربوطه اعتماد کند. برای رسیدن به نهایت تاثیر گذاری ممکن هنگام طراحی لوگو بازرگانی ، لازم است فاکتور کیفیت و خلاقیت رعایت شود. بدیهی است که با داشتن یک لوگو حرفه ای پروسه برند سازی و بازاریابی و جذب مخاطب به آسانی انجام خواهد شد. باید در نظر داشت که هدف اصلی از طراحی لوگو بازرگانی شناساندن شرکت بازرگانی مربوطه به جامعه جهانی خواهد بود ، به همین جهت لازم است با استفاده از یک طرح ساده و در عین حال زیبا و تاثیرگذار، طراحی لوگو بازرگانی انجام شود.