طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو پوشاکی

صنعت مد و پوشاک از دیر باز تا کنون همواره صنعت پر رونق و پر طرفداری بوده است و به همین ترتیب نیز رقبای بسیاری در این زمینه وجود دارد. و بدیهی است که برای دیده شدن در میان سایر رقبا ، طراحی یک لوگو پوشاک حرفه ای انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. در حقیقت یک لوگو پوشاک حرفه ای به برند اعتبار و ارزش می بخشد و به همین ترتیب باعث می شود که مخاطب در انتخاب آن تردیدی به خود راه ندهد. طراحی لوگو پوشاک یکی از جذاب ترین حوزه طراحی های گرافیک است که با صرف کمی دقت و خلاقیت نتایج بی نظیری را شاهد خواهید بود.

قیمت طراحی لوگو پوشاک

پلن استاندارد

2,800,000 تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

  • ارایه سه طرح اولیه
  • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت هدیه
  • تحویل پروژه هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پلن حرفه ای

4,800,000 تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

  • ارایه چهار طرح اولیه
  • طراحی لوگو به حال نوشتاری و تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
  • تحویل پروژه هشت الی 12 روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو معنادار

زیبایی در نهایت سادگی

طراحی لوگو ی ماندگار

طراحی لوگوی قابل فهم

متمایز بودن لوگو

انتخاب صحیح رنگ

منحصر به فرد بودن

خوانایی در ابعاد مختلف

چرا طراحی لوگو پوشاک؟

برای موفقیت در صنعت مد و پوشاک ، می توان گفت داشتن هویت بصری حرفه ای یکی از المان های واجب در این امر است، که یکی از مطرح ترین عناصر در طراحی هویت بصری ، طراحی لوگو حرفه ای است. در طراحی پوشاک و مد ، به همان اندازه که انتخاب پارچه ، انتخاب طرح ، انتخاب خیاط و دیگر موارد اهمیت دارد، طراحی لوگو نیز اهمیت فوق العاده ای دارد. طراحی لوگو پوشاک تجلی گر میزان اهمیتی است که صاحب برند برای کارش قائل است و هم چنین نشان دهنده ی حرفه ای بودن کسب و کار است. اگر نکاتی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را به خوبی رعایت شود ، طراحی لوگو پوشاک اصلا کار سختی نخواهد بود.

نمونه کار طراحی لوگو

طراحی لوگو پوشاک
طراحی لوگو پوشاک
طراحی لوگو پوشاک


طراحی لوگو پوشاک
طراحی لوگو پوشاک
طراحی لوگو پوشاک

خصوصیات لوگو پوشاک

همان طور که می دانید صنعت مد و پوشاک ، زیر مجموعه های فراوانی دارد ، از جمله : پوشاک بچگانه ، پوشاک بانوان ، پوشاک مردانه ، پوشاک مجلسی ، پوشاک اداری و غیره. یک لوگو پوشاک هنگامی حرفه ای عمل خواهد کرد که با توجه به حوزه ی فعالیت مورد نظر طراحی شود. بدیهی است که طراحی لوگو برای پوشاک کودکان بسیار متفاوت از طراحی لوگو پوشاک مردانه خواهد بود. هم چنین لوگو پوشاک باید به گونه ای طراحی شود که قابلیت رشد در سطح جهانی را داشته باشد ، به این معنا که ممکن است برند مورد نظر در حال حاضر فعالیتی در سطح جهانی نداشته باشد اما به دلیل این که صنعت مد یک صنعت بین المللی است نه ملی ، با مرور زمان و طی کردن مسیر پیشرفت امکان دارد سطح فعالیتش تغییر کند و به همین جهت لازم است لوگو به گونه ای طراحی شود که قابل رشد باشد.

چند نمونه لوگو پوشاک موفق

ورساچه

بدون شک جذاب ترین و عمیق ترین لوگو در صنعت پوشاک متعلق است به برند ورساچه. این لوگو با الهام از اساطیر یونانی طراحی شده است و به فرهنگ یونان بسیار نزدیک است. لوگوی ورساچه شامل شمایلی از مدیسه ، الهه زیبایی یونان است که از همین طریق نیز پیام برند خود را به مخاطب می رساند.

گوچی

یکی از قدیمی ترین و البته اصیل ترین لوگو های صنعت پوشاک، متعلق به برند گوچی است. این لوگو به صورت مونوگرام طراحی شده است و در عین سادگی اش زیبایی خیره کننده ای دارد به گونه ای که این لوگو چه بر یک کیف حک شود و چه بر یک شال یا روسری ، به گونه ای محصور کننده برای مخاطب جذاب به نظر خواهد رسید.

لوئی ویتون

بر کسی پوشیده نیست که لاکچری ترین برند در حوزه پوشاک ، برند لوئی ویتون است. لوگوی این برند توسط پسر ویتون طراحی شده و به گونه ای بسیار چشم نواز و حرفه ای دو حرف اول اسم صاحب این برند با استفاده از سبک مونوگرام در طراحی لوگو ، با یکدیگر ترکیب شده و در عین سادگی اش زیبایی غیر قابل انکاری دارد.

نکات طراحی لوگو پوشاک

همان طور که هنگام طراحی انواع لوگو ها انتخاب رنگ مناسب و انتخاب فونت مناسب اهمیت زیادی دارد، در مورد طراحی لوگو پوشاک نیز این مسئله صادق است. علاوه بر این ها هنگام طراحی لوگو پوشاک باید استایل حوزه ای که قرار است برای آن لوگو طراحی شود را هم در نظر گرفت، چرا که مثلا استایل کلاسیک در طراحی لوگو پوشاک به هیچ وجه مناسب پوشاک مدرن نخواهد بود. هم چنین بهتر است هنگام طراحی لوگو پوشاک از المان و سمبل هایی که معرف این حوزه هستند نیز بهره گرفت، المان هایی نظیر چوب لباسی ، نخ و قرقره ، رخت آویز ، سوزن و غیره. لازم به ذکر است که لوگو پوشاکی که طراحی می شود باید بدون تاریخ انقضا و نیز انعطاف پذیر باشد، به این معنا که اولا در طی زمان از مد نرود و قابل استفاده باشد و ثانیا بتوان از آن در تمامی حوزه های بازاریابی و تبلیغات از جمله تگ لباس ، کارت ویزیت، طراحی سایت ، بسته بندی ، پک محصولات و غیره استفاده کرد. لوگو پوشاک باید در نهایت زیبایی طراحی شود به عبارتی باید تمامی وجه های زیبا شناسی در طراحی این نوع لوگو حفظ و رعایت شود ، چرا که مخاطب این حوزه افرادی هستند که طرفدار مد و فشن و زیبایی بوده و سطح سلیقه ی آن ها متفاوت با سایر حوزه های برندینگ می باشد.

طراحی لوگو پوشاک

سفارش طراحی لوگو پوشاک

بدون شک در حوزه ی پوشاک و مد ، دیده شدن اهمیت بسیاری دارد که این امر فقط با وجود یک هویت بصری حرفه ای امکان پذیر خواهد بود. یکی از عناصر بسیار موثر در این زمینه طراحی لوگو حرفه ای پوشاک است. یک لوگو پوشاک به موفق تر عمل کردن برند کمک شایانی خواهد کرد. به همین ترتیب هر چقدر لوگو به صورت حرفه ای تری طراحی شود به همان ترتیب نیز حرفه ای تر عمل خواهد کرد. یک طراح گرافیک با تجربه با چم و خم پروسه طراحی لوگو آشنایی دارد و می داند طراحی چه سبک و نوع لوگویی مناسب صنعت پوشاک خواهد بود ، یا چه رنگی مناسب طراحی لوگو پوشاک می باشد. در نتیجه انتخاب عاقلانه و مطمئنی خواهد بود اگر کار طراحی لوگو را به متخصص این حوزه بسپارید. برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لوگو پوشاک میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

سوالات متدوال طراحی لوگو پوشاک

تفاوت قیمت ها بر چه اساسی میباشد؟

طبق تجربه و درک نیاز مشتری از سفارش طراحی لوگو، دو مدل پلن قیمتی
تدوین کرده ایم تا مشتری بر اساس بزرگی و نیاز مجموعه به راحتی بتواند با هزینه مشخص اقدام به سفارش طراحی لوگو کند.

کدام پلن طراحی لوگو برای محصولات یا خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین پلن را برای طراحی لوگوی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی به فایل های طراحی لوگو به چه صورت است ؟

پس از تسویه کامل پروژه، تمام فایل های لایه باز طراحی مانند فایل با فرمت AI , PSD به کارفرما تحویل داده خواهد شد