طراحی لوگو شخصی

industrial-logo-design

طراحی لوگو شخصی

عصری که در آن زندگی می کنیم عصر رقابت است، واقعیت آن است که هیچ برند یا کسب و کاری پیدا نمی شود که رقیب نداشته باشد و از همین رو دیگر مانند گذشته ها تنها کیفیت کالا و خدمات تضمین کننده موفقیت یک برند یا کسب و کار نخواهد بود. در حقیقت بسیاری از کسب و کار ها امروزه مقدار اعظمی از درآمدشان از تبلیغات است، و حقیقتا بدون تبلیغ کردن سرپا نمی مانند. پس لازم است در این دنیای پر رقیب برای دیده شدن متمایز باشید، به عبارتی باید شناخته شده باشید، باید به مخاطبتان نشان دهید که وجود دارید و البته یکی از راه های معرفی کسب و کار و برندتان به مخاطب داشتن یک لوگو حرفه ای است. هنگام شروع یک کسب و کار و خلق یک برند ، به فاکتور های بسیاری باید توجه داشت تا نتیجه مطلوب حاصل شود؛ که یکی از مهم ترین فاکتور ها داشتن یک لوگوی حرفه ای است. در حقیقت تاثیر لوگو حرفه ای در برند سازی چیزی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. می توان گفت لوگو همان عاملی است که به مخاطبتان کمک می کند شما و برندتان را بیشتر ببیند و بشناسد. در ادامه با شرح طراحی لوگو شخصی با ما همراه باشید.

قیمت طراحی لوگو شخصی

پلن استاندارد

2,800,000 تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

  • ارایه سه طرح اولیه
  • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت هدیه
  • تحویل پروژه هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پلن حرفه ای

4,800,000 تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

  • ارایه چهار طرح اولیه
  • طراحی لوگو به حال نوشتاری و تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
  • تحویل پروژه هشت الی 12 روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو معنادار

زیبایی در نهایت سادگی

طراحی لوگو ی ماندگار

طراحی لوگوی قابل فهم

متمایز بودن لوگو

انتخاب صحیح رنگ

منحصر به فرد بودن

خوانایی در ابعاد مختلف

چرا طراحی لوگو شخصی ؟

هر صنعتی باید برای شناساندن خود و محصولات و خدماتش به مخاطب یا مشتری از لوگو استفاده کند. لوگو صنعتی باید علاوه بر آن که شرکت صنعتی مورد نظر را به جامعه هدف معرفی کند ، به ایجاد یک هویت بصری حرفه ای برای آن نیز کمک کند. لوگو صنعتی در صورتی موفق خواهد بود که در راستای اهداف و آرمان های مورد نظر شرکت صنعتی عمل کند، به عبارتی لوگو نماینده و معرف شرکت صنعتی خواهد بود. یک لوگو صنعتی جذاب و حرفه ای قطعا به موفقیت شرکت مورد نظر کمک شایانی خواهد کرد ، پس لازم است در طراحی آن نهایت دقت و خلاقیت را به کار گرفت. البته لوگو صنعتی اگر به صورت حرفه ای طراحی شود موجب تمایز شرکت صنعتی مورد نظر نسبت به سایر رقبا خواهد شد.

نمونه کار طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی


طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی
طراحی لوگو شخصی

تعریف لوگو

لوگو به معنای نشانه و آرم یا المان گرافیکی است و در حقیقت یکی از پر کاربرد ترین روش های معرفی یک برند به مخاطب هدف محسوب می شود. در حقیقت لوگو یا آرم یا نشانه یک نشان گرافیکی است که گاه شامل یک تصویر یا یک نوشته و گاه ترکیبی از هر دو آن ها است، هم چنین معمولا طراحی لوگو به صورتی خاص و منحصر به فرد انجام می شود. در یک تعریف کلی تر از لوگو می توان گفت لوگو یک نماد مختصر به قصد معرفی محصولات یا خدمات یک شرکت ، سازمان و یا به طور کلی برند است که هدف اصلی استفاده از آن حک شدن و ماندگاری بالا در اذهان عمومی است. در واقع می توان گفت بدون وجود یک لوگو حرفه ای هیچ برند یا کسب و کاری نباید توقع داشته باشد که مخاطب بتواند با محصولات یا خدمات آن هر چند که حرفه ای و با کیفیت باشند، به خوبی و حتی به سرعت ارتباط برقرار کند. همان طور که پیش تر نیز گفته شد هدف از طراحی لوگو حرفه ای در وهله ی اول جذب مخاطب و مشتری بالقوه در سریع ترین زمان ممکن و سپس حرفه ای به نظر رسیدن کسب و کار یا برند مربوطه است.

لوگو شخصی چیست؟

در حقیقت هر شخص در هر مرتبه و جایگاهی که باشد، به هر حرفه‌ای که بپردازد و کسب و کارش نوپا یا قدیمی باشد می‌تواند لوگوی شخصی خودش را داشته باشد. در واقع لوگوی شخصی، موجب برجسته دیده شدن شخص شما (به عنوان یک شخص حقیقی یا صاحب برند ) در فضا و حیطه‌ای خواهد شد که قصد دارید نظر مخاطب را جلب کنید و به عبارتی شما را به جامعه هدفتان معرفی خواهد کرد. در واقع چکیده ی شما و برند و کسب و کار شما که در قالب یک نماد بصری عرضه ارائه شود به معنای لوگو شخصی است. بدیهی است که با بهره گیری از لوگو شخصی توجه افراد را به قابلیت‌ها و مهارت‌های شخصی خودتان جلب خواهید کرد. برای هویت بخشیدن به کار شما و مثبت کردن دیدگاه مخاطبین به حرفه شما ، داشتن لوگو شخصی الزامی است. لوگو شخصی را هر شخص یا کسب و کاری می توان داشته باشد ، چه مالک یک برند بزرگ باشید چه یک شخص عادی و معمولی ، با این انگیزه که در میان سایر رقبایتان می خواهید متمایز به نظر برسید ، لوگو شخصی برایتان مفید واقع خواهد شد. به عبارتی با لوگو شخصی به واسطه ی اشکال، نوشتار و رنگ و طرح خاص، تمام آنچه را که می‌خواهید به مخاطب درباره خودتان ، محصولات یا خدماتتان بگویید ، در سریع ترین و مطمئن ترین حالت ممکن به مغز مخاطب مخابره خواهد کرد. همانطور که می دانید لوگو نشان دهنده ی اعتبار، کیفیت، کارآمدی و اعتماد برند بهمخاطب است در نتیجه با بهره گیری از لوگوی شخصی ، می توان به مخاطب حرفه‌ای بودن برند یا کسب و کارتان را اعلام ‌کنید. به کار گیری خلاقیت در طراحی لوگوی شخصی حائز اهمیت است، چرا که همین نشانه ی ساده اگر خلاقانه طراحی گردد، می‌تواند در میان انبوه طرح‌ها و لوگوها و سایر رقبا ، به راحتی به چشم آید و پیام مورد نظر را به مخاطب منتقل کرده و توجه مخاطب را به سمت هدف اصلی شما جلب نماید.

اهمیت داشتن لوگو شخصی

داشتن لوگو شخصی نقش بسیار مهمی در معرفی کسب و کار و برند داشته و هم چنین روند برندسازی را آسان تر کرده و سرعت می بخشد. در حقیقت برای آن که در روند تبلیغات و بازاریابی محصولات یا خدماتتان بتوانید موفق عمل کنید، به یک لوگوی شخصی حرفه ای نیاز دارید؛ چرا که با وجود یک لوگو شخصی حرفه ای، هنگام تبلیغات جای مانور بیشتر و بهتری خواهید داشت. بنابراین بهتر است حتی قبل از آغاز فعالیت برندتان، زمان و هزینه کافی را برای انتخاب و طراحی لوگو شخصیتان در نظر بگیرید؛ چرا که لوگو شخصی تنها یک علامت تجاری نیست بلکه به نوعی معرف هویت شما و برندتان است.

طراحی لوگو شخص

انواع طراحی لوگو

مونوگرام

مونوگرام شامل خلاصه حروف اسم تجاری یک شرکت است که به صورت یک علامت اختصاری طراحی می شود.

تایپوگرافی

پایه ی طراحی در تایپوگرافی فونت ها هستند که تمرکز طراح بر روی نام کامل محصول یا شرکت خواهد بود. تصویری اساس این لوگو یک تصویر گرافیکی است که طرح ها و رنگ ها و اشکال مختلف در این لوگو به چشم می آیند.

انتزاعی

در طراحی این لوگو به جای استفاده از تصاویر قابل درک از یک یا چند فرم و شکل ذهنی استفاده می شود و به گونه ای متفاوت تر از سایر طراحی ها نظر مخاطب را جلب می کند.

مسکات

مسکات در واقع شخصیت پردازی و خلق یک شخصیت سرگرم کننده به عنوان لوگو است.

مینیمال

طراحی مینیمال به ساده ترین شکل ممکن و در عین حال زیبا ترین شکل ممکن انجام می شود.

سه بعدی

این مدل طراحی لوگو بر اساس قواعد پرسپکتیو انجام می شود، که می توان گفت این سبک طراحی به نوعی کلاسیک و رسمی است.

سفارش طراحی لوگو شخصی

همان طور که می دانید تضمین موفقیت و پیشرفت شما و برندتان ، چه صاحب یک کسب و کار نوپا باشید و چه کسب و کارتان قدیمی و پر مخاطب باشد ، در دنیای رقابتی تجارت امروزه ، به ایجاد یک هویت و اعتبار مناسب بستگی دارد ، که داشتن یک لوگو شخصی حرفه ای این امر را امکان پذیر خواهد کرد. لوگو به منزله چهره ی یک کسب و کار یا برند است که در حقیقت همان چیزی است که بر مخاطب و مشتری ، تاثیر اولیه را می گذارد و به نوعی تعیین کننده ی تعامل بیشتر مخاطب هدف با محصولات و خدمات برند خواهد بود. داشتن یک لوگو شخصی باعث می شود در میان سایر رقبا و کسب و کارها شناخته شده و در ذهن مخاطب ثبت شوید. برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لوگو شخصی میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

سوالات متدوال طراحی لوگو شخصی

تفاوت قیمت ها بر چه اساسی میباشد؟

طبق تجربه و درک نیاز مشتری از سفارش طراحی لوگو، دو مدل پلن قیمتی
تدوین کرده ایم تا مشتری بر اساس بزرگی و نیاز مجموعه به راحتی بتواند با هزینه مشخص اقدام به سفارش طراحی لوگو کند.

کدام پلن طراحی لوگو برای محصولات یا خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین پلن را برای طراحی لوگوی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی به فایل های طراحی لوگو به چه صورت است ؟

پس از تسویه کامل پروژه، تمام فایل های لایه باز طراحی مانند فایل با فرمت AI , PSD به کارفرما تحویل داده خواهد شد

نکات مهم در طراحی لوگو

شناخت جامع از برند

لازم است قبل از هر چیز نوع فعالیت برند تجاری ، ماهیت شرکت ،ارزش ها و اصول بنیادی برند به طور واضح و آشکار مشخص شوند. به عبارتی هر چقدر از برند شناخت جامع تری داشته باشیم طراحی لوگو بی نقص تری هم خواهیم داشت.

کپی ممنوع

در ابتدای امر طراحی لوگو مانعی ندارد که به جهت الهام گرفتن و برای شناخت بازار هدف و هم چنین رقبا ، تحقیق جامع و کاملی درباره انواع لوگو های مورد استفاده سایرین ، انجام شود، اما باید نهایت دقت را به خرج دهید تا طرح نهایی شما کپی برداری از سایر طرح ها نباشد.

زیبایی در نهایت سادگی

بدیهی است که شلوغ و پیچیده بودن لوگو به مخاطب و بیننده چند پیام مختلف را همزمان القا می کند و در نهایت موجب سردرگمی وی خواهد شد. در واقع هرچه ساده تر ، بهتر؛ سادگی زیبا تر و تاثیرگذار تر است و هم چنین ارتباط برقرار کردن با آن نیز آسان تر است.