طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک

حوزه املاک و مستغلات یکی از پر رقابت ترین حوزه های کسب و کار است. از همین رو برای به چشم آمدن و دیده شدن در میان سایر رقبا نیاز به یک لوگو حرفه ای احساس می شود. پس برای تضمین موفقیت مجموعه تان نیاز به طراحی یک لوگو املاک حرفه ای دارید. بدیهی است یکی از حساس ترین و حیاتی ترین المان های پروسه برندینگ و طراحی هویت بصری یک برند ، طراحی لوگو مخصوص آن است. نقطه ی شروع عملکرد حرفه ای در آغاز یک برندینگ املاک، طراحی لوگو املاک متناسب با آن است.

قیمت طراحی لوگو املاک

پلن استاندارد

2,800,000 تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

  • ارایه سه طرح اولیه
  • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت هدیه
  • تحویل پروژه هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پلن حرفه ای

4,800,000 تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

  • ارایه چهار طرح اولیه
  • طراحی لوگو به حال نوشتاری و تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
  • تحویل پروژه هشت الی 12 روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های طراحی لوگواملاک

طراحی لوگو معنادار

زیبایی در نهایت سادگی

طراحی لوگو ی ماندگار

طراحی لوگوی قابل فهم

متمایز بودن لوگو

انتخاب صحیح رنگ

منحصر به فرد بودن

خوانایی در ابعاد مختلف

چرا طراحی لوگو املاک؟

اولین چیزی که مشتریان یک کسب و کار با آن روبرو می شوند؛ لوگو یا نماد یک کسب و کار است. به همین جهت طراحی لوگو املاک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تاثیر قابل توجهی در جذب مشتری و افزایش درآمد مشاورین املاک خواهد داشت. می دانید که تمامی کسب و کارها، سازمان ها و موسسات مختلف برای معرفی خود و مشهور شدن بین مخاطبانشان، از لوگو بهره می گیرند. لوگو یا نماد تجاری به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر در امر بازاریابی عمل می کند. لوگو برای تمام کسب و کار های المان حیاتی محسوب می شود و بدیهی است که کسب و کار املاک نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. لوگو املاک اگر به صورت حرفه ای طراحی شود به برند امکان این را می دهد تا در جذب مشتری های جدید و حفظ مشتری های قدیمی موثر عمل کند. گفته شد که لوگو در حقیقت بیان کننده ویژگی ها و هویت برند است ، پس لازم است در طراحی لوگو املاک نهایت دقت به خرج داده شود.

نمونه کار طراحی لوگو

طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک


طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو املاک

خصوصیات طراحی لوگو املاک

یک لوگو املاک حرفه ای باید بیشتر از برند و اهدافش، مخاطبش را در نظر بگیرد چرا که در حقیقت خریداران هنگام جستجو در درجه اول به دنبال ملک هستند، نه آژانس و شرکت املاک. بنابراین بهتر است طراحی لوگو بر مبنای این مورد انجام شود چرا که این مدل طراحی نسبت به طرحی که فقط بر معرفی آژانس املاک مورد نظر تمرکز می کند، تأثیر گذارتر خواهد بود. هم چنین باید لوگو طراحی شده معرف حوزه ی فعالیت آژانس و شرکت مربوطه باشد به این معنا که اگر تخصص مجموعه مورد نظر فقط بر فروش آپارتمان های لوکس است باید لوگو املاک به گونه ای طراحی شود که مخاطب به راحتی این موضوع را بتواند تشخیص دهد.

هدف طراحی لوگو املاک

هدف از طراحی لوگو املاک در وهله اول شناساندن کسب و کار به مخاطب و ایجاد تعامل با آن ها است. با طراحی لوگو املاک ، هویت بصری خود را به مخاطب معرفی می کنید در نتیجه مخاطب درک بهتر و راحت تری از شما و کسب و کارتان پیدا خواهد کرد. هم چنین هدف از طراحی لوگو املاک ایجاد تمایز میان سایر رقبا خواهد بود. به عبارتی داشتن یک لوگو حرفه ای شما را به گونه ای خاص به مخاطب معرفی خواهد کرد. و در حالت کلی خلق هویت بصری برند ، طراحی لوگو املاک اهمیت قابل توجهی دارد.

نکات طراحی لوگو املاک

اگر به لوگوی طراحی شده شرکت های املاک مطرح و معروف دنیا دقت کنید متوجه خواهید شد که ویژگی مشترک همه ی آن ها سادگی آن ها است. رعایت اصل سادگی در عین زیبایی فاکتور مهمی است. به عبارتی بزرگترین مزیت یک لوگو حرفه ای سادگی و قابل فهم بودن آن است. دومین فاکتوری که باید رعایت شود تا نتیجه ی کار یک طراحی موفق باشد، انتخاب فونت مناسب است، چرا که بهتر است هنگام طراحی لوگو ، با توجه به سبک لوگو فونت مورد نظر انتخاب شود. سومین فاکتور قابل اهمیت انتخاب پالت رنگی مناسب است ، که به همین جهت یک طراح گرافیک حرفه ای لازم است که دانش خوبی از روانشناسی رنگ ها داشته باشد، تا رنگی انتخاب شود که سریع در ذهن مخاطب بنشیند و هم چنین مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند. لوگوی املاک طراحی شده باید تاریخ انقضا نداشته باشد به این معنا که لوگو طراحی شده طی زمان هم قابل استفاده باشد. هم چنین لازم است لوگو طراحی شده با سایر المان های برند هم خوانی و سازگاری داشته باشد.

طراحی لوگو املاک

اهمیت طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک حرفه ای در وهله اول ، موجب ایجاد اولین برداشت در ذهن مخاطب می شود و به عبارتی مشتریان و مخاطبان را به تعامل با برند مربوطه تشویق می کند. طراحی لوگو املاک هم چنین به ایجاد هویت تجاری کمک شایانی می کند. بدیهی است یک لوگو خوب نمادی به کسب و کار می دهد که از طریق آن مردم قادر خواهند بود که برند مربوطه را بهتر به یاد بیاورند. لوگو املاک حرفه ای همچنین موجب تمایز از سایر رقبا می شود و نیز وفاداری مشتری و مخاطب را به برند تقویت می کند.

سفارش طراحی لوگو املاک

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژِی و قابل دسترس بودن نرم افزار ها ی فراوان در زمینه های گرافیک و طراحی ، شاید بتوان گفت که طراحی یک لوگو کار بسیار سختی نیست. به این معنا که با استفاده از نرم افزار های رایگان موجود در بازار یا وب سایت هایی که فرمت ها ی آماده لوگو دارند، حتی یک فرد مبتدی در زمینه طراحی گرافیک می تواند یک لوگو آماده و خلق کنند. اما برای تضمین موفقیت لوگو طراحی شده ، مراجعه به افراد متخصص و با تجربه انتخاب بهتری خواهد بود، به این دلیل که یک طراح گرافیک با تجربه تمامی استاندارد های طراحی لوگو را می شناسد.
برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لوگو صنعتی میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

سوالات متدوال طراحی لوگو املاک

تفاوت قیمت ها بر چه اساسی میباشد؟

طبق تجربه و درک نیاز مشتری از سفارش طراحی لوگو ، دو مدل پلن قیمتی
تدوین کرده ایم تا مشتری بر اساس بزرگی و نیاز مجموعه به راحتی بتواند با هزینه مشخص اقدام به سفارش طراحی لوگو کند.

کدام پلن طراحی لوگو برای محصولات یا خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین پلن را برای طراحی لوگوی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی به فایل های طراحی لوگو به چه صورت است ؟

پس از تسویه کامل پروژه، تمام فایل های لایه باز طراحی مانند فایل با فرمت AI , PSD به کارفرما تحویل داده خواهد شد

جمع بندی

طراحی لوگو املاک به روند برند سازی کمک شایانی خواهد کرد و به عبارتی برندینگ را بهبود می بخشد، چرا که لوگو حرفه ای به معرفی و شناساندن برند می پردازد. مزیت دیگر داشتن لوگو املاک ، به تولید محتوا به منظور بازاریابی و تبلیغات کمک می کند. به این معنا که هنگام تولید محتوا از لوگو طراحی شده می توان الهام گرفت و هم چنین از آن در تبلیغات استفاده کرد. هم چنین یک لوگو املاک حرفه ای نشان دهنده ثبات و حرفه ای بودن برند است. علاوه بر موارد گفته شده، مزیت یک لوگو املاک ، القای پیام و مفهوم مورد نظر به مخاطب است. به منظور دست یابی به موفق ترین طراحی ممکن در طراحی لوگو املاک، هنگام طراحی لوگو املاک ، لازم است فاکتور کیفیت و خلاقیت را در کنار هم رعایت کنیم. همان طور که پیش تر نیز گفته شد با داشتن یک لوگو حرفه ای پروسه برند سازی و بازاریابی و جذب مخاطب به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. بدیهی است که پروسه برندینگ موفق در بازار املاک از اهمیت فراوانی برخوردار است از همین رو لازم است هنگام طراحی لوگو املاک ، تمامی نکات ذکر شده را رعایت کرده و کار را به دست یک متخصص با تجربه در زمینه طراحی گرافیک سپرد.