طراحی لوگو رستوران

طراحی لوگو رستوران

طراحی لوگو رستوران

امروزه تقریبا صرف چند وعده غذایی در طول یک هفته یا یک ماه در رستوران و در بیرون از خانه در میان مردم جا افتاده است. و البته به میزان استقبال مردم از غذا خوردن در رستوران ها ، تعداد و تنوع رستوران ها نیز بسیار افزایش یافته است. بدیهی است در دنیای پر تنوع و پر رقابت تجارت های رستورانی برای دیده شدن لازم است منحصر به فرد باشید و المان ها و عناصر مخصوص به خود را داشته باشید تا مشتری و مخاطب و بیننده با دیدن آن ها ، شما و خدماتتان را به خاطر آورد. یک از آیتم هایی که می تواند به نوعی نماینده و معرف شما و رستوران و خدمات آن به مخاطب باشد، طراحی لوگو حرفه ای رستوران است. به راحتی می توان فقط با داشتن یک لوگو حرفه ای پروسه برندینگ رستوران را با موفقیت پشت سر بگذارید.

قیمت طراحی لوگو رستوران

پلن استاندارد

2,800,000 تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

  • ارایه سه طرح اولیه
  • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت هدیه
  • تحویل پروژه هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پلن حرفه ای

4,800,000 تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

  • ارایه چهار طرح اولیه
  • طراحی لوگو به حال نوشتاری و تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
  • تحویل پروژه هشت الی 12 روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های طراحی لوگو رستوران

طراحی لوگو معنادار

زیبایی در نهایت سادگی

طراحی لوگو ی ماندگار

طراحی لوگوی قابل فهم

متمایز بودن لوگو

انتخاب صحیح رنگ

منحصر به فرد بودن

خوانایی در ابعاد مختلف

چرا طراحی لوگو رستوان؟

تمام رستوران ها علاوه بر یک منو غذایی عالی و مکان دنج و آشپز حرفه ای ، برای دیده شدن در میان رقبایشان و انتخاب شدن توسط مشتری به لوگو مخصوص به خود احتیاج دارند. در حقیقت وقتی تمامی خدمات رستوران ها به نوعی مانند یکدیگر است ، تنها چیزی که می تواند وجه تمایز آن ها از یکدیگر باشد، طراحی لوگو رستوران است. طراحی لوگو حرفه ای در کنار سایر خدمات می تواند رستوران شما را به یک برند عالی و معروف تبدیل کند که انتخاب مشتری در هر شرایطی شما باشید. بدیهی است با داشتن یک لوگو حرفه ای روزانه مخاطبان جدید زیادی به مجموعه تان اضافه می شوند و آن ها را به مشتری های ثابت شما تبدیل می کند.

نمونه کار طراحی لوگو

طراحی لوگو رستوران
طراحی لوگو رستوران
طراحی لوگو رستوران


طراحی لوگو رستوران
طراحی لوگو رستوران
طراحی لوگو رستوران

خصوصیات طراحی لوگو رستوران

لوگو طراحی شده برای رستوران ها معمولا باید در بر دارنده و معرف تمامی المان ها و عناصری باشد که در رستوران ها وجود دارند. در حقیقت این المان ها معرف برند و هویت و داستان رستوران خواهند بود. این المان ها شامل سبک غذایی، مشتری و مخاطب ، مکان سرو، هدف و افراد مجموعه می باشد. لازم است قبل از طراحی لوگو رستوران نیاز خود را مشخص کنید که قرار است این لوگو کدام نقطه قوت شما را برجسته تر کند و یا کدام ضعف شما را کم رنگ تر کند. توجه به سبک و فضا و جو حاکم ددر رستوران هم هنگام طراحی لوگو رستوران بسیار حائز اهمیت است. برای مثال اگر سبک غذا ها و جو رستوران شما مدرن و امروزی است به هیچ وجه یک لوگو رستوران سنتی به کار شما نخواهد آمد. هم چنین هنگام طراحی لوگو لازم است سلیقه و نوع مخاطب هایتان را نیز در نظر بگیرید. طبیعی است که سلیقه ی افرادی که به یک رستوران غداهای چینی می روند بسیار متفاوت باشد نسبت به افرادی که رستوران سنتی را انتخاب می کنند.

هدف طراحی لوگو رستوران

در حقیقت هدف از طراحی لوگو رستوران ، به نوعی ایجاد خاطره در ذهن مخاطب است ، به عبارتی اگر لوگوی شما به صورت حرفه ای طراحی شود مخاطب باید در هر زمان و مکان و شرایطی آن را ببیند رستوران شما و خدمات آن برایش تداعی شود. در واقع لوگو رستوران باید تبدیل به علامت و نشانه ای خاطره انگیز برای مخاطب شود. هدف بعدی از طراحی لوگو رستوران خلق یک هویت بصری حرفه ای و جذاب برای برند یا رستوران است. که همان طور که پیش تر نیز گفتیم هویت بصری مناسب موجب موفقیت در زمینه تبلیغات و بازاریابی و جذب مشتری برای برند خواهد شد.

نکات طراحی لوگو رستوران

بهتر است در وهله اول هنگام طراحی لوگو رستوران به سبک آن توجه کنید. مثلا لوگو هایی با گرافیک ساده تر مناسب رستوران های سنتی ، لوگو هایی با طراحی مینیمال و تایپو گرافی مدرن مناسب رستوران های مدرن، لوگو هایی با رنگ هایی جیع و پر رنگ مناسب فست فود ها و لوگو هایی پر مفهوم و انتزاعی مناسب رستوران های چند ستاره و لاکچری و نیز لوگوهایی با الهام از طبیعت و گیاهان مخصوص رستوران هایی خواهد بود که غذاهای وگن سرو می کنند. در نتیجه ی موارد گفته شده نکاتی که باید هنگام طراحی لوگو رستوران رعایت شود : انتخاب فونت مناسب ، انتخاب پالت رنگی مناسب ، رعایت اصل سادگی ، به کار گیری المان ها و عناصر مربوط به رستوران ( قاشق ، چنگال ، کلاه سر آشپز و غیره)، رعایت انعطاف پذیری لوگو به گونه ای که در امر تبلیغات و بازاریابی از آن در هر جایی بتوان استفاده کرد و در آخر لوگویی که طراحی می شود تاریخ انقضا نباید داشته باشد به این معنا که با گذر زمان نیز قابل استفاده باشد.

طراحی لوگو رستوران

اهمیت طراحی لوگو رستوران

یک لوگو رستوران معرف شخصیت و هویت برندتان خواهد بود. در حقیقت لوگو تعیین می کند که مشتری و مخاطبی که اولین بار نام مجموعه شما را می شوند تصمیم بگیر به آن سر بزند یا خیر. به عبارتی درست است که منو غذایی با کیفیت فاکتور بسیار مهمی در موفقیت یک رستوران است اما اگر نهایت کیفیت رعایت شود ما مخاطب زیادی نداشته باشید با شکست روبرو خواهید شد. پس نباید اهمیت طراحی هویت بصری حرفه ای که یکی از عناصر بسیار مهم و حیاتی آن طراحی لوگو است را نادیده بگیرید. طراحی لوگو رستوران علاوه بر موارد گفته شده موجب تمایز شما در میان همکارانتان خواهد شد. هم چنین یک لوگو حرفه ای در زمینه تبلیغات و بازاریابی نیز کمک شایانی خواهد کرد.

سفارش طراحی لوگو رستوران

می دانید که نرم افزار های طراحی گرافیک امروزه در دسترس همگان قرار دارند و علاوه بر این سایت هایی نیز وجود دارند که به صورت کاملا رایگان ، لوگو هایی با فرمت های آماده را در اختیار شما قرار خواهند داد. اما آن چه موجب می شود یک لوگو به گونه ای حرفه ای تر عمل کند و در میان سایر رقبا به چشم مخاطب بیاید ، طراحی آن توسط متخصص این کار است. بدیهی است یک طراح گرافیک با تجربه نسبت به یک فرد آماتور یا حتی خود شما به عنوان صاحب رستوران ، بیشتر با چم و خم پروسه طراحی لوگو آشنا است و می داند طراحی چه سبک و نوع لوگویی مناسب سبک رستوران و سلیقه مخاطب شما است. در نتیجه لازم است قبل از هر گونه اقدام برای طراحی لوگو حتما با صرف اندکی زمان از یک طراح گرافیک معتبر مشاوره بگیرید و در نتیجه انتخاب عاقلانه و مطمئن تری خواهد بود اگر کار طراحی لوگو را به متخصص این حوزه بسپارید.برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لوگوی رستوران میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

سوالات متدوال طراحی لوگو رستوران

تفاوت قیمت ها بر چه اساسی میباشد؟

طبق تجربه و درک نیاز مشتری از سفارش طراحی لوگوی رستوران، دو مدل پلن قیمتی
تدوین کرده ایم تا مشتری بر اساس بزرگی و نیاز مجموعه به راحتی بتواند با هزینه مشخص اقدام به سفارش طراحی لوگو کند.

کدام پلن طراحی لوگو برای محصولات یا خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین پلن را برای طراحی لوگوی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی به فایل های طراحی لوگو به چه صورت است ؟

پس از تسویه کامل پروژه، تمام فایل های لایه باز طراحی مانند فایل با فرمت AI , PSD به کارفرما تحویل داده خواهد شد

نتیجه گیری

بدون شک طراحی لوگو رستوران پر اهمیت ترین و موثر ترین فاکتور در موفقیت این کسب و کار خواهد بود. چرا که با گذشت زمان می تواند از یک رستوران تازه کار یک برند معروف و موفق بسازد ، البته این به شرطی است که مواردی که بالاتر گفتیم رعایت شود و طراحی به صورت حرفه ای و توسط یک طراح گرافیک انجام شود. پس در حقیقت میان شما به عنوان صاحب رستوران و مخاطب و مشتری شما ، لوگو رستوران حرفه ای ، می تواند پیوند عمیقی ایجاد کند و نیز لوگو به تنهایی در روند اعتماد سازی مخاطب نسبت به برند شما کمک شایانی خواهد بود. بدیهی است لوگویی که هم سو با اهداف و سبک رستوران و نیز سلیقه و فرهنگ مخاطب باشد ، به سرعت موجب تمایز شما نسبت به رقبایتان خواهد شد. پس قبل از شروع کار لازم است با صرف کمی هزینه و وقت ، هم چنین دقت و توجه ، لوگو رستورانی انتخاب کنید که در دراز مدت نیز قادر به سرویس دهی به مجموعه شما باشد.