طراحی لوگو ورزشی

طراحی لوگو ورزشی

طراحی لوگو ورزشی

طراحی لوگو ورزشی یکی از جذاب ترین و پر هیجان ترین طراحی های گرافیک است، که البته باید هنگام طراحی آن دقت و توجه بسیاری به کار گرفته شود. به عبارتی طراحی لوگو ورزشی باید به گونه ای انجام شود که متناسب با معیارها و نگرش ها باشد. لوگو ورزشی در حالت کلی شامل طراحی لوگو برای برند های ورزشی و نیز طراحی لوگو برای تیم ها یا باشگاه های ورزشی می شود. هیچ فرقی ندارد که قرار است برای یک برند معروف ورزشی یا یک برند تازه کار طراحی لوگو انجام شود و یا برای یک باشگاه یا سالن ورزشی محلی و یا یک تیم حرفه ای طراحی لوگو انجام شود ، در هر صورت نکاتی وجود دارد که هنگام طراحی باید آن ها را در نظر گرفت که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

قیمت طراحی لوگو ورزشی

پلن استاندارد

2,800,000 تومان

طراحی بسیار خاص و زیبا

  • ارایه سه طرح اولیه
  • طراحی به حالت لوگوتایپ یا تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت هدیه
  • تحویل پروژه هفت الی ده روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

پلن حرفه ای

4,800,000 تومان

طراحی هد فمند و هو شمندانه

  • ارایه چهار طرح اولیه
  • طراحی لوگو به حال نوشتاری و تصویری
  • پیاده سازی بر اساس اصول برندینگ
  • طراحی کارت ویزیت و سربرگ هدیه
  • تحویل پروژه هشت الی 12 روز کاری

مشاوره و ثبت سفارش

ویژگی های طراحی لوگو ورزشی

طراحی لوگو معنادار

زیبایی در نهایت سادگی

طراحی لوگو ی ماندگار

طراحی لوگوی قابل فهم

متمایز بودن لوگو

انتخاب صحیح رنگ

منحصر به فرد بودن

خوانایی در ابعاد مختلف

چرا طراحی لوگو ورزشی؟

می دانید که فعالیت های ورزشی از دیر باز محبوبیت بسیاری نزد مردم داشته است و وقتی صحبت از فعالیت های ورزشی یا محصولات و خدمات مربوط به آن می شود ، طرفداران بسیاری در گوشه کنار دنیا را خواهیم دید. در نتیجه طراحی یک لوگو ورزشی حرفه ای اهمیت بسیاری دارد. همان طور که پیش تر نیز گفتیم ، طراحی لوگو ورزشی هم می تواند به منظور معرفی یک برند لوازم ورزشی انجام شود مانند برند ادیداس و هم می تواند به منظور معرفی یک باشگاه ورزشی در یک رشته خاص انجام شود ،مثلا منچستر یونایتد و یا حتی باشگاه بدنسازی در یک شهر. پس لوگو های ورزشی تنوع و کاربرد های زیادی دارند و لازم است به صورت کاملا حرفه ای و در راستای فعالیت حوزه مورد نظر و توسط متخصص طراحی گرافیک ، طراحی شوند.

نمونه کار طراحی لوگو

طراحی لوگو ورزشی
طراحی لوگو ورزشی
طراحی لوگو ورزشی


طراحی لوگو ورزشی
طراحی لوگو ورزشی
طراحی لوگو ورزشی

خصوصیات طراحی لوگو ورزشی

یک لوگو ورزشی حرفه ای باید اولا متناسب با فعالیت حوزه مورد نظر طراحی شود ، مثلا لوگویی که برای یک برند ورزشی طراحی می شود قاعدتا نسبت به لوگویی که برای یک باشگاه تنیس طراحی می شود بسیار متفاوت خواهد بود. هم چنین باید توجه داشت که ورزش فقط مختص آقایان نیست و در اکثر فعالیت های ورزشی بانوان نیز حضور دارند ، پس هنگام طراحی لوگو این نکته را نیز باید در نظر گرفت. هم چنین لوگو باید به گونه ای طراحی شود که به نوعی بیان کننده داستان و تاریخچه آن حوزه باشد. بدیهی است که هدف از انجام فعالیت های ورزشی افزایش هیجان و نشاط و حس رقابت طلبی در افراد است پس لوگو ورزشی باید به گونه ای طراحی شود که این موارد را به مخاطب القا کند. ضمنا هنگام طراحی لوگو ورزشی در نظر گرفتن سلیقه مخاطب و بهتر است بگوییم سلیقه ی طرفداران ، ضروری است

نکات طراحی لوگو ورزشی

هنگام طراحی لوگو ورزشی توجه به پالت رنگی انتخابی بسیار اهمیت دارد و بهتر است رنگ هایی انتخاب شوند که هم سرزنده و جیغ باشند و هم با اولین نگاه، بیننده را به خود جذب کنند. انتخاب فونت هنگام طراحی لوگو نیز اهمیت فراوانی دارد ، معمولا فونت هایی که خوانا باشند و به نوعی القا کننده انرژی و هیجان هستند ، انتخاب مناسبی خواهند بود. در طراحی لوگو ورزشی باید سلیقه مخاطب و طرفداران این حوزه نیز در نظر گرفته شود چرا که لوگو ورزشی باید در ذهن طرفداران جا خوش کند و به عبارتی برای آن ها خوشایند و خاطره انگیز باشد. هم چنین به دلیل آن که لوگو ورزشی اولین چیزی است که احساسات مخاطب را درگیر می کند و بر او اثر می گذارد، باید تا آن جا که ممکن است پر ابهت و به گونه ای موثر طراحی شود. نکته آخر این که در طراحی لوگو ورزشی می توان برای موفقیت بیشتر و هم چنین جلب نظر مخاطب ، از عناصر و المان های ورزشی نظیر توپ ، راکت ، کلاه ورزشی و غیره نیز بهره گرفت.

معرفی چند لوگو ورزشی موفق و محبوب

آرسنال: آن چه با دیدن این لوگو به مخاطب و بیننده القا می شود : ابهت ، اقتدار ، هیجان ، رقابت و ثبات است. لوگو باشگاه آرسنال با طراحی یکپارچه ای که دارد به سرعت افراد را به خود جذب می کند. منچستر یونایتد: آن چه با دیدن لوگو منچستر یونایتد به مخاطب و بیننده القا می شود : اصالت و استواری است. لوگو این باشگاه محبوب علاوه بر آن که معرف این باشگاه ورزشی پر قدرت است به گونه ای نماینده و نماد تجاری و فرهنگی این باشگاه ورزشی نیز می باشد. آدیداس: سه نوار یا خط معروف در لوگو ادیداس نشان دهنده ی سه قاره ی بزرگ و سرزمین های اصلی دنیا یعنی آسیا ، اروپا و آمریکا می باشد. البته تاریخچه ی این لوگو به یک شرکت فنلاندی که فروشنده ی کفش های ورزشی بود و در طی جنگ جهانی ورشکست شده بود ، برمی گردد. نایک: شاید به جرات بتوان گفت یکی از ساده ترین و در عین حال تاثیر گذار ترین لوگو ها، در سراسر دنیا لوگو نایک می باشد. این لوگو به قدری محبوب و معروف است که کمتر کسی را می توان پیدا کرد که آن را نشناسد. طراحی ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی و نقص این لوگو القا کننده چابکی و سرعت و هم چنین تفکرات مثبت که شعار این برند نیز می باشد، است.

طراحی لوگو ورزشی

اهمیت طراحی لوگو ورزشی

همان طور که می دانید ، لوگو نماینده برند و به نوعی معرف فعالیت یا محصولات و خدمات شما می باشد. در طراحی لوگو ورزشی یکی از عناصری که باید حتما رعایت شود ، القای شور و هیجان است. طراحی لوگو ورزشی اگر طبق اصولی که پیش تر ذکر شد و استاندارد های کلی طراحی لوگو انجام شود ، می تواند کاری فرح بخش باشد و از طرفی نیز نتیجه ی کار قطعا تحسین بر انگیز خواهد بود. بدیهی است که لوگو ورزشی نسبت به سایر لوگو ها بیشتر در معرض دید مخاطب و هواداران خواهد بود و به همین ترتیب نیز بیشتر مورد نقد افراد قرار خواهد گرفت. اما با این وجود، طراحی یک لوگو ورزشی حرفه ای کار سختی نیست ، فقط کافی است نکاتی که گفته شد را رعایت کنید تا در آخر یک لوگو جذاب و حرفه ای داشته باشید

سفارش طراحی لوگو ورزشی

لازم است قبل از هر اقدامی در جهت سفارش یا طراحی لوگو ورزشی، ابتدا هدف و نوع و سبک فعالیت خود را مشخص کنید. مشورت با طراحان لوگو می تواند کمک شایانی به شما در این زمینه کند و نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها شود. هم چنین شما می توانید با سپردن کار طراحی لوگو خود به یک گرافیست حرفه ای و با تجربه اولا از ضرر های احتمالی ناشی از غیر حرفه ای بودن لوگو جلوگیری کرده و ثانیا مطمئن باشید که لوگو حرفه ای که در آخر در اختیار خواهید داشت به آسانی و با موفقیت پروسه ی خلق هویت بصری و برندیگ را طی خواهد کرد؛ و البته طراح گرافیک به دلیل تجربه و تخصصی که دارد می تواند بهترین سبک و نوع طراحی لوگو ورزشی را برای شما طراحی کند. پس انتخاب یک طراح گرافیک مناسب و کار بلد ، کار عاقلانه ای خواهد بود. برای مشاوره رایگان ، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی لوگو صنعتی میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

سوالات متدوال طراحی لوگو ورزشی

تفاوت قیمت ها بر چه اساسی میباشد؟

طبق تجربه و درک نیاز مشتری از سفارش طراحی لوگو ورزشی، دو مدل پلن قیمتی
تدوین کرده ایم تا مشتری بر اساس بزرگی و نیاز مجموعه به راحتی بتواند با هزینه مشخص اقدام به سفارش طراحی لوگو کند.

کدام پلن طراحی لوگو برای محصولات یا خدمات من مناسب تر است؟

شما می توانید با تیم طراحی کالراسپیس تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . سپیس با برسی کار شما و میزان رقابت رقبا ما بهترین پلن را برای طراحی لوگوی شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی لوگو به چه صورت است ؟

طبق قوانین شرکت کالر اِسپیس ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه هم پس از تحویل کامل پروژه و کسب رضایت کارفرما دریافت خواهد شد.

نحوه دسترسی به فایل های طراحی لوگو به چه صورت است ؟

پس از تسویه کامل پروژه، تمام فایل های لایه باز طراحی مانند فایل با فرمت AI , PSD به کارفرما تحویل داده خواهد شد